PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Απρόσμενο τηλεφώνημα

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kingk
Επισκέπτης




Απρόσμενο τηλεφώνημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απρόσμενο τηλεφώνημα   Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 11, 2013 3:30 am

Η ιστορία που θα σας πω είναι προσωπικής εμπειρίας και έγινε πριν 3 χρόνια όταν και ήμουν φαντάρος σε στρατόπεδο του Έβρου.!

Η υπηρεσία μου ήταν 2-4 το βραδύ μαζί με έναν άλλο στρατιώτη. καθώς κάναμε την αλλαγή είχε περάσει μισή ώρα και ο δυνατός αέρας και κρύο, κάτω από 0 C , μας είχε ταλαιπωρήσει. Έτσι λοιπόν αποφασίσαμε να μπούμε κάτω από την σκοπιά να προστατεύουμε λιγάκι!
Μέσα υπήρχε ένα παλαιού τύπου μαγνητικό τηλέφωνο που χρησιμοποιούσαν στο στρατό! Ήταν σε άθλια κατάσταση χωρίς κάποια εξαρτήματα και κομμένα καλώδια, για αυτό και δεν το χρησιμοποιούσαμε ποτέ ,είχαμε πάντοτε μαζί μας ασύρματα τηλεφωνά και με αυτά κάναμε τις επικοινωνίες μας.

Καθώς η ώρα περνούσε  συζητούσαμε διάφορες τρομαχτικές ιστορίες για τις οποίες είχαμε μάθει ότι γινόντουσαν στο στρατόπεδο!(δεν τις έχω ζήσει και αυτό δεν σας τις αναφέρω). Είχαμε τρομάξει αρκετά , τότε προς το τελευταίο μισαωρο και καθώς συζητούσαμε το χαλασμένο τηλέφωνο χτύπησε 1 φόρα.
affraid Η ματιά μας πάγωσε .. η τρομάρα που πήραμε ήταν μεγάλη, σχεδόν μας κόπηκε η αναπνοή, πεταχτήκαμε γρήγορα έξω απτή σκοπιά προσπαθώντας να δώσουμε εξήγηση για το πως το χαλασμένο τηλέφωνο λειτούργησε; Τα ερωτήματα πολλά…και ποιος να ήταν πίσω απτή γραμμή.? Φυσικό ή μεταφυσικό πρόσωπο.?Shocked 
Ο συνδυασμός της τρομαχτικής συζήτησης και το απρόσμενο χτύπημα του χαλασμένου τηλεφώνου έκανε την καρδιά μας να χτυπάει για ώρα δυνατά. ¨Ακόμα θυμάμαι τον φίλο μου να πιάνει το κεφάλι του απορημένος για ώρα. Σήκωσε το του φωνάζω, να δούμε αν λειτουργεί! Αποκλείετε μου λέει! Για κάποιο λόγο τρέχει και το βάζει στο αυτί . Το πέταξε και έτρεξε,  άκουσα κάτι σαν βαθιά αναπνοή μου λέει τρεμάμενος! για καλή μας τύχη η αλλαγή μας έφτασε.
Την επόμενη μέρα σχεδόν κανείς δεν μας πίστεψε, παρόλα αυτά αποφασίσαμε να μην συζητάμε ξανά για τρομαχτικά γεγονότα γιατί από όσο καταλάβαμε αναπαράγονται νέα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paulos a
Επισκέπτης




Απρόσμενο τηλεφώνημα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απρόσμενο τηλεφώνημα   Απρόσμενο τηλεφώνημα I_icon_minitimeΚυρ Αυγ 18, 2013 1:02 am

Πολυ καλη η ιστορια σου και φυσικα εφοσον λες οτι ηταν 2 το βραδυ και το τηλεφωνο ηταν χαλασμενο κατι περιεργο εγεινε κατι μεταφυσικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Απρόσμενο τηλεφώνημα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: