PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Xαρμολύπη στο νεκροταφείο

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 28, 2013 5:32 am

Έίχα κάποιον καιρό να γράψω στο forum,και αυτό διότι προσπαθούσα να χωνέψω ένα περιστατικό που συνέβει τον Νοέμβρη που μας πέρασε.Στις έξι του Νοέμβρη πέθανε ένας πρώτος ξάδερφος του πατέρα μου στον Ίασμο της Θράκης,οπότε στις 7 πήγαμε για την κηδεία.Ο θείος μου αυτός είχε τρεις γιούς,τον Κ. 13 χρόνων,τον Ι. 6 χρονών και τον Π. 2 χρονών.Φτάσαμε στον σπίτι,οι καθρέπτες όλοι καλυμένου ως έχει το έθιμο,πήγαμε στην κηδεία,στον καφέ και γυρίσαμε στο σπίτι του αποθανόντος.Ήταν κατά τις 11 και 30 όταν με τρόμο ανακαλύψαμε ότι ο μικρός Ι. ο ξάδερφος μου έλειπε από το σπίτι.Πανικός επικράτησε.Ξεχυθήκαμε όλοι για να τον ψάξουμε.Έπειτα από μιάμιση ώρα ψαξίματος μου περνά η φριχτή ιδέα να ψάξω στο νεκροταφείο.Φτάνω λοιπόν στο παλαιό νεκροταφείο καμιά τριακοσαριά μέτρα από το χωριό,σπρώχνω την σκουριασμένη καγκελόπορτα και αρχίζω να κατευθύνομαι προς τον φρεσκοθαμμένο θείο μου.Αυτό που αντίκρυσα ήταν ένα θέαμα συνάμα φριχτό και υπέροχο.Ο μικρός Ι. μόνο με τις πυτζαμούλες του,ξαπλωμένος,κοιμόμενος, δίπλα από το φρέσκο χώμα όπου κείτονταν ο πατέρας του.Πήγα δίπλα του και όπως έσκυψα για να τον σηκώσω άγγιξα το χώμα,που όπως μου φάνηκε ήταν θερμό(ενώ είχαμε 3 βαθμούς Κελσίου) και ευωδίαζε.Ομολογώ πως δάκρυσα,σήκωσα αργά τον μικρό,και τράβηξα προς το αμάξι,μόλις πέρασα την σκουριασμένη απ'τον χρόνο καγκελόπορτα της θλίψεως,τα φώτα τρεμόπαιξαν,ήταν κάτι σαν αποχαιρετιστήριο νεύμα.Μειδίασα και μπήκα στο αμάξι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 28, 2013 3:51 pm

erevus τα συλλυπητήριά μου,δύναμη ευχομαι στην οικογένεια του θείου σου που από ότι καταλαβαίνω από τις ηλικίες των παιδιών ήταν πολύ νέος ο θείος σου,ο μικρός του γιος είναι ισα με την κόρη μου και αυτό μου κάνει την καρδιά κομμάτια.Από τη στιγμή που διάβασα τις παραπάνω γραμμές κλαίω,με την απώλεια ενος πατέρα,ενος συζύγου,ενός θείου....ψυχούλα μου πηγε και αποκοιμήθηκε στον μπαμπά του....δεν εχω λόγια φίλε erevus...η αγάπη των γονιων προς τα παιδιά τους είναι απέραντη.Οταν ένας γονιός φεύγει νωρίς και δεν προλαβαίνει να δει το μεγάλωμα των παιδιών του,να ζήσει τις χαρές τους και τις λύπες τους,είναι σκληρό για τα παιδιά αυτή η απώλεια,πάντα θα είναι δίπλα τους σαν φύλακας άγγελος....μου θύμησες τον δικό μου πατέρα που τον έχασα μόλις στα 50 του χρόνια τόσο ξαφνικά...Ο Θεός να τους έχει καλά,και πάλι συλλυπητήρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΚυρ Δεκ 29, 2013 6:00 am

Να είσαι καλά Vse μου,αντεύχομαι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lwneic
member
member



Posts : 17
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 07/02/2014

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 07, 2014 5:34 am

Cullhputiria erevus.... omwc den mporw na katalavw ena pragma o mikroc pwc phge cto nekrotafeio monoc tou ??? Kai pali cullhputiria
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 07, 2014 6:32 am

Ναι μόνος του πήγε,με τα πόδια,ήταν τραγική εμπειρία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lwneic
member
member



Posts : 17
Points : 23
Reputation : 0
Join date : 07/02/2014

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 07, 2014 6:55 am

Apicteuto... mhpwc 3ereic pwc legetai to vivlio pou mporeic na deic to 9anato c??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Xαρμολύπη στο νεκροταφείο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Xαρμολύπη στο νεκροταφείο   Xαρμολύπη στο νεκροταφείο I_icon_minitimeΠαρ Φεβ 07, 2014 7:04 am

Δεν το έχω ακουστά,αλλά βάση αυτών που γνωρίζω δεν μπορείς να δεις τον θάνατό σου,αυτό μόνο ο δημιουργός το γνωρίζει,οπότε οτιδήποτε έταιρο δεις θα είναι κακόβουλη πλάνη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Xαρμολύπη στο νεκροταφείο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Νεκροταφειο Αμαρουσιου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: