PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω

Πήγαινε κάτω 
+2
evaki
silia
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2014 9:40 am

καλησπέρα και καλώς σας βρήκα! ήρθα να μοιρααστώ και εγώ μερικά από τα περίεργα που μου έχουν συμβει. όταν ήμουν περίπου 10 χρονών η γιαγιά μου με το παππού μου μετακόμισαν στη πόλη για να βρίσκονται κοντά μας,μιας και το χωριό απείχε γύρω στη μια ωρα. το σπίτι που αγόρασαν είναι ένα οροφοδιαμέρισμα σε μια παλιά πολυκατοικία. όλοι οι υπόλοιποι ένοικοι της πολυκατοίκιας είναι οικογένεια,αδέρφια,ξαδέρφια κτλ (όλοι τους περίεργοι αλλά anyway). θυμάμαι πόσο με είχε τρομοκρατήσει το σπίτι όταν με πήγαν να το πρωτοδω στην αρχική του μορφή,μιας και έκαναν γενική ανακαίνηση στη πορεία. να σημειώσω εδώ πως στα υπνοδωμάτια είχε ξύλινο πάτωμα κάτω το οποίο οι μάστορες θεώρησαν ότι δεν μπορούσε να βγει και έριξαν από πάνω πλακάκι. στο ισόγειο της πολυκατοικίας,και ακριβώς κάτω απο το σπίτι των παππούδων μου, έμενε μια γιαγιά μεγάλη σε ηλικία η οποία άφηνε σχεδόν πάντα τη πόρτα του σπιτιού της μισαανοιχτή γιατί όλο και κάποιος δικός της θα πέρναγε να τη δει,να της πάει φαγητό κτλ. (μικρή και ήσυχη πόλη και τότε δεν είχαμε και τίποτα να φοβόμαστε). τη θυμάμαι πάντα καθισμένη σε μια κουνιστη πολυθρόνα,γυρισμένη στη τηλεόραση να πηγαίνει πέρα δώθε. μετά από ούτε δύο χρόνια η γιαγιά αυτή πέθανε και τότε άρχισαν τα περίεργα. τότε επειδή κάναμε ανακαίνηση και στο δικό μας σπίτι εγώ με τη μάνα μου κοιμόμασταν στη γιαγιά στο ίδιο δωμάτιο και η μάνα μου δεν ήθελε το παραμικρό φως για να κοιμηθεί. άρχισα τα βράδια να ξυπνάω από περίεργα τριξίματα στο πάτωμα και από καθαρότατο ήχο πατημασιών. πολλές φορές ξύπναγα τη μαμά μου έντρομη και κλαίγοντας και μ έλεγε πάντα ότι είναι ιδέα μου και πώς είμαι επιρέσμένη απο το θάνατο της γιαγιάς από κάτω.όμως εγώ ήξερα τι άκουγα. το αποκορύφωμα ένα βράδυ άκουσα πάλι τα γνωστά τριξίματα και έβαλα για άλλη μια φορά τα κλάματα και ψιθύρισα φτάνει πια θα με αφήσεις ποτέ να κοιμηθώ? και τότε ακούστηκε ένας ήχος σα κάτι να σπάει,ξύπνησε και η μάνα μου και ψάχναμε να δούμε τι έπεσε και έσπασε. τελικά ήταν ένα πλάκάκι από τη μεριά που κοιμόμουν στο ύψος των ποδιών μου και από το επόμενο βράδυ δε ξανακούστηκε τίποτα. η μάνα μου απόρρησε πως διάολο έσπασε το πλακάκι αλλά η πιο λογική εξήγηση που μπόρεσε να δώσει ήταν λόγω συστολής και διαστολής των υλικών και επειδή υπήρχε ακόμη το ξύλο από κάτω ήταν εύκολο να σπάσει.άλλα πείτε μου πώς γίνεται να σπάσει έτσι ξαφνικά ένα πλακάκι? χωρίς κάνεις θεωρητικά να το πατάει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gta
Επισκέπτης




η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2014 12:31 pm

silia... de nomizw pws ena plakaki mporei na spasei etsi - apla..mallon kati periergo paixthke..isws na mhn eixe anapau8ei h psuxh auths ths giagias..'h htan kati kako pou h8ele na se fovhsei.. paei - perase..mhn anhsuxeis..apla mhn to skeftesai k epanafereis mesa sou pali to fovo..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2014 1:55 pm

έχουν περάσει πλέον πόσα χρόνια, το μόνο που μου θυμίζει το φόβο εκείνων των νυχτών είναι το σπασμένο πλακάκι που δεν το άλλαξαν ποτέ. απλώς θυμάμαι πολύ χαρακτηριστικά το φόβο μου και το κλάμα που έκοβα μέχρι να μπορέσω να ηρεμήσω και να κοιμηθω.ούτε πόσες νύχτες είχε διαρκέσει εκίνο το ρημάδι το τρίξιμο και τα βήματα δε θυμάμαι. πάντως ευχαριστώ γιατί και εγώ θεωρώ πως το πλακάκι δε μπορεί απλώς έτσι να έσπασε,πόσο μεγάλη πια συστολή και διαστολή να κάνουν τα υλικά μέσα σε ένα σπίτι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Μαρ 05, 2014 1:58 pm

περίμενε γιατί τώρα βλέπω σφαιρικά την απάντησή σου... θεωρείς δηλαδή ότι μπορεί και να μην ήταν η γιαγιά? βεβαια να μου πείς μπορεί να το συνέδεσα εγώ επειδή με τρόμαζε ούτως η άλλως εν ζωή..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gta
Επισκέπτης




η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠεμ Μαρ 06, 2014 8:24 am

silia... nai,vlepontas to sfairika..nomizw pws ktlves ti h8ela na pw.. dhl. ennow pws ontws mporei na htan auth h giagia..isws h psuxh ths na mhn eixe anapau8ei (opws egrapsa ex8es)..dhl. mporei k na zhtouse voh8eia gia thn psuxh ths..isws -an se h3ere - dhl. - an s milouse k s evlepe - tote isws na h8ele na s dwsei to mhnuma na frontiseis na th diavasoun - gia na anapau8ei h psuxh ths.. 'h isws k na htan telika kati asxeto (sthn pragmatikothta) me th giagia..isws dhl. na htan kati kako..kati daimoniko..pou 8elhse na se troma3ei..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evaki
good member
good member



Posts : 21
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 20/10/2013
Age : 30

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 07, 2014 5:35 am

silia mou, auto p egine st spiti tn papoudwn s itan apla kaki douleia! otan vazeis plakaki prepei n vgazeis t 3ulo apo katw. otan kolas t plakaki panw st 3ulo, uparxei endiamesa keno, dn patane t plakakia. t pio logiko itan n spasei telika kapoio plakaki! s auto wfeilontan k t diafora tri3imata. tuxainei n 3erw merika pragmata g t 8ema.mi paei o nous kateu8eian s pneumata k daimonia re paidia! uparxei panta logiki e3eigisi!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2014 6:17 am

Οι ψυχές των νεκρών δεν επιστρέφουν στον υλικό κόσμο,μόνον για σαράντα ημέρες μετά νέκρωσης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gta
Επισκέπτης




η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2014 9:36 am

silia... sxetika me th swsth topo8ethsh tou Erevus..gia pes mas..pote egine to sumvan?panw apo 40 meres ap'to 8anato ths giagias?..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 09, 2014 10:26 am

καλησπέρα!! για να πω τη μαύρη μου αλήθεια δε θυμάμαι, αλλά δε νομίζω ότι είχαν μεγάλη χρονική διαφορά. όσο για το κενό ανάμεσα στο πλακάκι και το ξύλο που ανέφερε το evaki ναι το ξέρω αυτό.αλλά πώς έσπασε το πλακάκι έτσι ξαφνικά χωρίς να το πατήσει κανείς ή έστω χωρίς να πέσει κάτι βαρύ επάνω του? όσο κενό κ να είχε, δε νομίζω ότι μπορεί να "εκραγεί" μόνο του. εκτός και κάνω λάθος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evaki
good member
good member



Posts : 21
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 20/10/2013
Age : 30

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΔευ Μαρ 10, 2014 5:35 am

t plakaki spaei logo t kenou.prokalei megali diastoli k sustoli logw t oti dn uparxei sta8erotita.stn pragmatikotita einai paneukolo n spasei.akrivws gt dn 3erw.auto mono kapoios eidikos 8 t e3eigouse m akriveia.alla ontws mporei n "ekragei" opws les
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
p.z.1
member
member



Posts : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 25/03/2014
Age : 35
Location : greece athina

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤρι Μαρ 25, 2014 10:25 am

καλησπερα ειμαι νεο μελος και θεωρω silia οτι μαλλον νευριασες αυτο το πνευμα και ισως να εσπασε το πλακακι για να σε φοβισει τωρα δεν ξερω αν αυτο ηταν πνευμα η ενα απλο ατυχο συμβαν αλλα νομιζω οτι πιθανων να ηταν πνευμα επειδη μου εχουν συμβει και εμενα διαφορα γεγονοτα με πνευματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 11, 2014 10:57 am

γυρνάω σε αυτό το θέμα γιατί πρόσφατα πάνω σε μια συζήτηση που είχα με την αδερφή μου πληροφορήθηκα πως είχε και αυτή ένα περίεργο "εφιάλτη" εκείνες τις μέρες που εγώ άκουγα τη παρουσία στο δωμάτιο. ήταν πολύ μικρούλα τότε κ δεν της είπαμε οτι η γιαγια από κάτω πέθανε αλλά ότι μετακόμισε. μου είπε ότι θυμάται πως κάποια βράδια,εκει που κοιμόταν ξύπναγε μέσα στο βράδυ επειδή ερχόταν η γιαγιά και τη τράβαγε και της έλεγε να έρθει να δει το καινούριο της σπίτι,ότι είναι μεγάλο και ότι έχει τεράστια αυλή που θα μπορεί να παίζει και ότι θα της δώσει και πολλά γλυκά. της είπε λέει ότι θέλει να κοιμηθεί κ να φύγει από το σπίτι γιατί είναι αργά. η γιαγιά της είπε ότι θα φύγει αλλά δε μπορεί να πει σε κανέναν ότι ήρθε γιατί θα επέστρεφε και θα της έκλεβε τον αγαπημένο της αρκούδο όταν η αδερφή μου θα έλειπε. κ αυτό γινόταν για πολλά βράδια. κ το συνέδεσα αμέσως στο μυαλό μου με τη περίοδο που η αδερφή μου είχε γίνει πολύ σπαστική με αυτό τον αρκούδο.ακόμα και στη τουαλέτα με αυτό πήγαινε. η μαμά τη μάλωνε αλλά η αδερφή μου της απάνταγε πως δε θέλει να της το κλέψουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2014 5:38 am

Πόσον καιρό μετά τον θάνατο της γιαγιάς γινόταν αυτό με την αδερφή σου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Σεπ 17, 2014 12:53 pm

καλησπέρα! δε μπορούσε να μου διευκρινήσει η αδερφή μου ακριβως τη χρονικη περίοδο,αλλά μου είπε ότι θυμάται πως το πλακάκι είχε σπάσει τη τελευταία φορά που είχε δει τη γιαγιάκα αυτή....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤρι Σεπ 23, 2014 5:47 am

Πολύ περίεργο.Απλά αν μπορούσες να μάθεις αν ερχόταν σε επαφή με την αδερφή σου το πρώτο σαρανταήμερο μετά του θανάτου της.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΤετ Σεπ 24, 2014 2:22 am

δε ξέρω αν γίνεται αυτό.η αδερφή μου ήταν πολύ μικρή οπότε που να βγάλουμε άκρη με το τι ακριβώς είχε γίνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠεμ Σεπ 25, 2014 3:05 pm

Καταλαβαίνω,κανένα πρόβλημα αγαπητή,απλά θα ήταν μια πολύ ενδιαφέρουσα πληροφορία ώστε να βγάζαμε πιο ασφαλή συμπεράσματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 26, 2014 2:57 pm

ούτως ή άλλως ούτε εγώ η ίδια δε θυμάμαι να υπολογίσω σωστά... θα μ μείνει απλώς η απορία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠαρ Σεπ 26, 2014 4:00 pm

Ίσως να 'ναι για καλό,θα μείνει το μυστήριο έτσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 28, 2014 11:20 am

μάλλον! cyclops
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 28, 2014 12:25 pm

Ίσως τελικά αυτό να είναι που μετράει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silia
member
member
silia


Posts : 14
Points : 19
Reputation : 1
Join date : 05/03/2014
Age : 34

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 28, 2014 12:27 pm

το να μείνει το μυστήριο??? μα εγώ να λυθεί ήθελα...σε άλλες περιπτώσεις καλό το μυστήριο,σε κάτι τέτοια δε μπορώ,τρομάζω... θέλω να ξέρω αν όντως είχε συμβει κάτι μεταφυσικό..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 28, 2014 12:29 pm

Ίσως σε ένα γενικό πλαίσιο μεταφυσικό να είναι αυτό που απλά δεν έξηγούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bindweed
member
member



Posts : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 05/10/2014

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΚυρ Οκτ 05, 2014 8:59 am

το ξύλο κολάι με το πλακάκι και δεν μπορεί να σπάσει,μόνο αν δεν είναι σταθερό το παρκέ τότε σπάει το πλακάκι !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω   η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 12, 2014 6:43 am

Ειναι απλο, το πλακακι το εσπασε η γιαγια θελωντας να σου πει οτι πρεπει να αλλαξεις διακοσμηση στο δαπεδο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
η τρομαχτική γιαγιάκα από κάτω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τρομαχτική εμπειρία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: