PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!

Πήγαινε κάτω 
+2
Admin
Μαρίνος
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μαρίνος
member
member



Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 10/05/2014
Age : 25
Location : Nemea

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΣαβ Μάης 10, 2014 4:52 am

Ένα βράδυ,καθώς έπεσα για ύπνο,ήταν περίπου 11:40 αν θυμάμαι καλά,έκλεισα τα μάτια μου καθώς έξω η νύχτα φαινόταν γαλήνια και ήρεμη και καθώς η τηλεόραση έπαιζε και δημιουργούσε φώτα μέσα στα μάτια μου,προσπάθησα να σκεφτώ κάτι για να με πάρει ο ύπνος.Όταν τελικά κατάλαβα ότι με είχε πάρει έστω και λίγο ο ύπνος,κάτι με ενόχλησε και ξύπνησα...Το πρώτο πράγμα που κοίταξα ήταν το ρολόι το οποίο έδειχνε 3:15, με τάραξε το γεγονός αυτό,παρ'όλα αυτά, το δεύτερο πράγμα που κοίταξα ήταν η τηλεόραση που ήταν κλειστή,αλλά αμέσως συνειδητοποίησα πως η μάνα μου,όπως κάθε βράδυ θα την είχε σβήσει αυτή.Τέλος πάντων,κάποια στιγμή το βλέμμα μου στράφηκε εντελώς τυχαία προς την γωνία του τοίχου.Αντίκρισα τότε μια μαύρη σκιά,δεν κατάλαβα όμως προς τα πού κοιτούσε.Εκείνη την στιγμή,γύρισα το κεφάλι μου απότομα προς την μπαλκονόπορτα η οποία βρισκόταν ακριβώς απέναντι από την σκιά,δεν τρόμαξα,γιατί κατάλαβα πως θα περνούσε κάποιο αυτοκίνητο εκείνη την ώρα και θα έριχνε το φως του στην γωνία του τοίχου.Σε αυτό που είχα εμμονή ήταν η προσπάθεια να δω τα μάτια της σκιάς,γεγονός που δεν κατάφερα να αντικρίσω καθόλου.Σαν μην έφτανε αυτό,το σώμα μου και το κεφάλι μου στρεφόταν όλο και πιο πολύ σε αυτήν την περίεργη φιγούρα.Δεν κατάλαβα τίποτα!Αφού πέρασαν 5 μόλις λεπτά,αυτή η αποτυχημένη προσπάθεια μου να δω,ήταν εντελώς μάταιη.Ευτυχώς όμως, αυτό το ''περίεργο πλάσμα'' έδωσε ένα σήμα ζωής!Άνοιξε τα κατάμαυρα φτερά του,και δυο κόκκινα μάτια έκαναν την εμφάνιση τους πάνω στην φιγούρα.Για μια στιγμή το αίμα μου πάγωσε!Δεν μπορούσα να βγάλω άχνα δεν ήξερα γιατί!Ξαφνικά το τοπίο σώπασε εντελώς!Θυμήθηκα για καλή μου τύχη τα λόγια της γιαγιάς μου:''Όταν δεις κάτι παράξενο,πάντα να λες τρεις φορές το ''Πάτερ ημών''''.Έτσι και έκανα,Το είπα τρεις φορές με κλειστά τα μάτια και όταν τα άνοιξα,ήταν μέρα,κοίταξα επίμονα το ρολόι και έδειχνε 9:00 το πρωί,κατόπιν δεν κοίταξα στην γωνία του τοίχου επίτηδες,γιατί πίστευα ότι ήταν όνειρο.Έτσι σηκώθηκα,πήρα το πρωινό μου και έφυγα κατευθύνθηκα στο δωμάτιο μου για να ντυθώ.Ξαφνικά,το μάτι μου πήγε στην γωνία του τοίχου,και όμως Το είδα!Αυτό που πίστευα ότι ήταν όνειρο,ήταν τελικά μια φρικτή πραγματικότητα.Η γωνία του τοίχου φαινόταν ''καμένη'' και μαύρη!!!Τούτο το γεγονός δεν το πίστευα ποτέ ότι θα γινόταν!Κρύος ιδρώτας με πιάνει όταν το σκέφτομαι!Δεν το ανέφερα σε κανένα μέλος της οικογένειας μου,ούτε σε φίλους μου, παρά σκέφτηκα να το μοιραστώ κάπου ώστε παρόμοια γεγονότα με τα δικά μου να υπάρχουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Μάης 11, 2014 5:28 am

Ευχαριστούμε που μοιράστηκες την ιστορία σου μαζί μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΔευ Μάης 12, 2014 5:33 am

Βρε αγορι μου η μαμα σου δεν ειδε τον τοιχο?δεν ρωτησε τίποτα?πως απο 12 το βραδυ πήγε 3 τα ξημερωματα και μετα 9 το πρωι?λίγο ασαφης η ιστορία σου προς τον αναγνώστη...μπράβο στην γιαγιά σου...η γιαγια του άντρα μου (ποντια στην καταγωγή)έλεγε ''πίσων τον σταυρος και δεβα'', δηλαδη κάνε το σταυρό σου και πήγαινε -προχώρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ioanna
very good member
very good member
Ioanna


Posts : 48
Points : 55
Reputation : 7
Join date : 18/02/2014
Age : 56
Location : αθήνα - ανω πατήσια

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΠαρ Μάης 16, 2014 11:23 am

Μαρίνο μου, έκανες πολύ καλά που αντέδρασες έτσι και επικαλέστηκες την βοήθεια του θεού, γιατί ότι και αν ήταν αυτό του έδωσες να καταλάβει ότι έχεις σθένος και σε ποιόν ανήκεις. Και λέγοντας την προσευχή σου, ασυναίσθητα του ¨οριοθέτησες¨ τον προσωπικό σου χώρο προφέροντας με ισχυρή θέρμη λόγω της στιγμής όπως πιστεύω, τα ιερά λόγια του ¨πάτερ ημών¨.
Και ίσως αν δεν έχει ¨ολοκληρωθεί¨ η ενηλικίωση σου πλήρως, να υπάρχει η πιθανότητα να δεχτείς ξανά την παρουσία του. Υπάρχει μια παλιά δοξασία σχετική που λέει ότι τα παιδιά είναι πολύ ευαίσθητα στην παρουσία από στοιχειά και οντότητες από άλλες διαστάσεις, μέχρι να γίνουν και αυτά ενήλικες. Αλλά μην σε ζαλίζω με αυτά! αν θέλεις, τα βράδια πριν πάς για ύπνο μπορείς να φοράς τον σταυρό που βαπτίστηκες.. καλή δύναμη λοιπόν, και ότι θελήσεις εμείς εδώ είμαστε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαρίνος
member
member



Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 10/05/2014
Age : 25
Location : Nemea

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΣαβ Μάης 17, 2014 3:14 am

Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, και συγγνώμη αν ήμουν λίγο ασαφής!Τυχαίνουν,αλλά πραγματικά δεν είναι ψέμα το γεγονός αυτό!!!Ευχαριστώ και πάλι για την προσοχή σας και ελπίζω όσα μου υπαγορεύσατε να μου φανούν χρήσιμα!!Να είστε καλά!!! Smile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rim
member
member
rim


Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 18/05/2014
Age : 46

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Μάης 18, 2014 7:33 am

din ksero pos na dimosiepso to thema mou opote grafo sto thema tou filou mas  Very Happy pou psilomiazi ime kenourios Kai grafo proti fora kapou lipon tha sas po ti epatha mikros prospathousa na kimitho Kai ksafnika piso apo tin porta pou itan anixti Kai evlepe tixo apo xamila evgene Mia mple lampsi Kai anevene pros ta pano mexri pou fotistike olo to domatio xromatos mple psixro San tou pagou mpa Leo apo mesa mou fantasia mou Kai fonazo to aderfaki mou apo Kato giati kimomastan se kouketa Kai mou lei to vlepis Kai si apotelesma mas vrike I mana mou sto saloni Kai kimomastan xaxaxaxa to xi pathi ayto kanis ?pantos ime poli apistos na pistepso Kati periergo parolo pou mou exoun simvi pola Kai mou simvenoun akoma diafora exo 1 stourmo teties empires
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rim
member
member
rim


Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 18/05/2014
Age : 46

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Μάης 18, 2014 7:43 am

pos tha grapso tis empiries mou grafo thema grafo tin istoria mou patao apostoli Kai tzifos  Mad den to exo Kai poli an mpori kapios na voithisi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rim
member
member
rim


Posts : 3
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 18/05/2014
Age : 46

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Μάης 18, 2014 7:56 am

moy grafi den prosdioristike I methodos dimosiefsis
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ioanna
very good member
very good member
Ioanna


Posts : 48
Points : 55
Reputation : 7
Join date : 18/02/2014
Age : 56
Location : αθήνα - ανω πατήσια

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΚυρ Μάης 18, 2014 12:38 pm

Μαρίνος έγραψε:
Παιδιά ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, και συγγνώμη αν ήμουν λίγο ασαφής!Τυχαίνουν,αλλά πραγματικά δεν είναι ψέμα το γεγονός αυτό!!!Ευχαριστώ και πάλι για την προσοχή σας και ελπίζω όσα μου υπαγορεύσατε να μου φανούν χρήσιμα!!Να είστε καλά!!! :) 
Μαρίνο, κανένας δεν σε είπε ψεύτη!. Οι περισσότεροι που γράφουν εδώ, ότι παραθέτουν τα έχουν βιώσει πραγματικά! Όπως και εσύ!..(θέλω να πιστεύω!). Και πραγματικά μην ζητάς συγνώμη για το ασαφής..όταν βιώνεις μια αγωνιώδης κατάσταση άγνωστη προς εσένα, με τον φόβο και το στρες να χτυπάει κόκκινο!-τι περιμένεις;..να είσαι εντός τόπου και χρόνου; δεν γίνεται τις περισσότερες φορές! έτσι; Λοιπόν Μαρίνο, περιμένουμε να μας πεις αν τελικά το ξεφορτώθηκες και θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι: περιέγραψε μου αν μπορείς και θέλεις, την αντιλήφτηκες όντος ως ¨μαύρη σκιά¨; δηλαδή ¨σκιομορφή¨ ή μήπως ήταν κάτι πιο συμπαγές! -σαν να είχε δέρμα;.. και πες μου και κάτι τελευταίο! Λες: ¨δυο κόκκινα μάτια έκαναν την εμφάνιση τους πάνω στην φιγούρα¨ τι σε έκανε να πιστεύεις ότι αυτό το πράγμα είχε μάτια που τόση ώρα δεν στα είχε δείξει; -μήπως το έχεις ξαναδεί;;..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μαρίνος
member
member



Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 10/05/2014
Age : 25
Location : Nemea

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΠαρ Μάης 23, 2014 4:55 am

Λοιπόν,Ioanna,Η φιγούρα δεν ξαναγύρισε.Όσο αναφορά την ερώτηση σου,αν η σκιά ήταν ''μαύρη''σου απαντώ πως ''ναι ήταν''.Αλλά ειλικρινά σου λέω ότι δεν το είχα αντικρίσει!Αφού κάθισα εκείνη την μέρα και σκεφτόμουν,κατέληξα στο γεγονός ότι κατά 80% φταίνε οι ταινίες τρόμου που έβλεπα από πολύ μικρός και συνεχίζω να βλέπω αλλά όχι συνέχεια(γιατί τώρα γράφω εξετάσεις και διαβάζω),σχεδόν καθόλου.Τέλος αφού ''έστυψα'' το μυαλό μου αρκετά και συνειδητοποίησα πως ήταν ένα <<σήμα>> το οποίο ήθελε να μου πει ίσως για τις Ταινίες Τρόμου!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Anastasia31
member
member



Posts : 9
Points : 9
Reputation : 0
Join date : 04/01/2014
Age : 25

Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!   Ένας  δαίμονας στο δωμάτιο μου! I_icon_minitimeΠεμ Μάης 29, 2014 12:39 pm

Οπως ειπαν κ πολλοι ηταν καλο που ειπες την προσευχη σου γιατι οταν πιστευεις σε κατι σε προστατευει...αν εχουν υπαρξει κ αλλα φαινομενα ή ξανατυχουν στο μελλον, καλο θα ηταν να συμβουλευτεις τον παπα της περιοχης σου ή σε καποιον ειδικο αλλα προσεχε γιατι πολλοι ειναι αρχαριοι και το παιζουν εμπειροι κ προκαλουν προβληματα (αυτο το λεω απο εμπειρια δικια μου). Οτι αλλο θες εδω ειμαστε αν θες να σου δωσω κ το email αν θελησεις να με βρεις, τοτε θα χαρω να βοηθησω γενικοτερα οσο μπορω κι εγω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ένας άγνωστος στο δρόμο...
»  Σκια στο δωματιο (σπάσιμο λάμπας) 100% αληθινή ιστορία
» Δαιμονας ή Μόρα?
» Ο Δαίμονας αυτοπροσώπως.
» Η Φωτογραφία και ο δαίμονας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: