PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Δαιμονας ή Μόρα?

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Δαιμονας ή Μόρα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δαιμονας ή Μόρα?   Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 11, 2014 5:01 pm

Θα σας διηγηθω αλλη μια περιεργη εμπειρια που βιωσα πριν μερικες βδομαδες.Ηταν γυρω στις 2 τα ξημερωματα οταν σηκωθηκα απ'τον υπνο για να παω προς νερου μου και υστερα την ξαναεπεσα, μετα απο καποια λεπτα πριν ακομα προλαβω να κοιμηθω ακουσα καποια βηματα απ'την κουζινα αλλα δεν εδωσα πολυ σημασια μετα απο λιγο ενιωσα εναν κρυω αερα στα ποδια μου να ανεβαινει προς το σωμα μου μη εχοντας αλλη επιλογη πηγα να σηκωθω και εκεινη την στιγμη ενιωσα ενα δυνατο σφιξιμο στα χερια μου το λαιμο και τα γονατα δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε εβλεπα τιποτα  γιατι τα φωτα και η πορτα του δωματιου μου ηταν κλειστα συγχρονος ακουγα μια φωνη στα αυτια μου που εκανε σαν λυσσασμενο σκυλι, προσπαθησα να φωναξω αλλα δεν εβγαινε η φωνη μου το μονο που μπορουσα να κανω ηταν η προσευχη απο μεσα μου πριν προλαβω καν να την τελειωσω ενιωσα τα χερια μου απελευθερωμενα σηκωθηκα γρηγορα ανοιξα το φως δεν υπηρχε τιποτα και κανεις στο σπιτι.
Δεν μου εχει συμβει ποτε κατι παρομοιο τι μπορει να ηταν?

                                  Ευχαριστω για την αναγνωση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ioanna
very good member
very good member
Ioanna


Posts : 48
Points : 55
Reputation : 7
Join date : 18/02/2014
Age : 56
Location : αθήνα - ανω πατήσια

Δαιμονας ή Μόρα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δαιμονας ή Μόρα?   Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΤετ Δεκ 17, 2014 5:05 am

Πολλά παίζουν να ήταν stylex.
Νομίζω ότι κανένας δεν θα μπορούσε να σου δώσει μια ξεκάθαρη απάντηση..
Το έχω βιώσει και εγώ γύρω στις 18 φορές, σχεδόν τα ίδια..
Πρώτο: μόλις πέσω στο κρεβάτι μου και πάω να χαλαρώσω νιώθω πάντα, όταν είναι να συμβεί, έναν μη φυσιολογικό και απίστευτα δυνατό λήθαργο να με πλημυρίζει, είναι πολλές οι φορές που αντιστέκομαι σθεναρά να μην κλίσω τα μάτια μου γιατί καταλαβαίνω πια ότι κάτι κακό θα ακολουθήσει μετά. Δεύτερο:  δονείται το κρεβάτι και το σώμα μου όλο, το νιώθω όπως όταν πιάνεις γυμνό ηλεκτρικό καλώδιο, και παραλύω σίγα- σιγά εντελώς!.. Τρίτο: με πιέζει αφόρητα δυνατά μία δύναμη από τα άκρα των ποδιών μου μέχρι το και το κεφάλι μου. Στην φάση αυτή δεν έχω την δύναμη ούτε να μιλήσω!.. μόνο τα μάτια μου μπορώ να ανοίξω.. και βέβαια κάνω και εγώ ότι έκανες και εσύ:  Προσεύχομαι, και προσπαθώ με όλη μου την δύναμη να βγει η φωνή μου να πω το ¨πιστεύω¨ ..και καταφέρνω κάποιες φορές να ψελλίσω κάποια λόγια!.
Θυμάμαι μία από τις πρώτες φορές που ήμουν στην ηλικία σου, μέχρι να σκεφτώ την μονή λύση: την προσευχή δηλαδή, είδα το σώμα μου να ανεβαίνει ανήμπορο να αντιδράσει προς το νταβάνι!!!.. είναι πολύ τρομακτική εμπειρία να βλέπεις στα 15 εκατοστά απ την μύτη σου τον τοίχο του νταβανιού, και να μην ξέρεις τη μπορεί να σου συμβεί μετά! ή τι την  προκάλεσε όλη αυτή την τραγική κατάσταση!..
Το ξέρω ότι δεν σε βοήθησα πολύ φίλε.. και εμένα κανένας δεν μου είπε, από όσους ρώτησα κάτι σημαντικό ίσως.. κάτι για διαχωρισμό του πνευματικού σώματος στην φάση REM! Κάτι για αστρικά σώματα κ.τ.λ. ψυχεδέλεια!!.
Να ελπίζεις να μην σου ξανασυμβεί…  καλή τύχη.
Α! και να μην το βάζεις καθόλου στο μυαλό σου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Azazel
member
member
Azazel


Posts : 16
Points : 20
Reputation : 2
Join date : 06/04/2013

Δαιμονας ή Μόρα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δαιμονας ή Μόρα?   Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 05, 2015 3:48 pm

Εφιάλτης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Δαιμονας ή Μόρα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δαιμονας ή Μόρα?   Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΤετ Απρ 08, 2015 1:32 pm

μπορεί
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Chrisa
member
member



Posts : 1
Points : 3
Reputation : 0
Join date : 29/05/2015

Δαιμονας ή Μόρα? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δαιμονας ή Μόρα?   Δαιμονας ή Μόρα? I_icon_minitimeΠαρ Μάης 29, 2015 10:08 am

Καλησπερα stylex.
Μου θυμισες την δικη μου εμπειρια με την μονη διαφορα πως εγω δεν ακουγα σα λυσσασμενη φωνη μονο βηματα πριν μου επιτεθει αυτη η αγνωστη μορφη. Θεωρω πως μορα ειναι ,και πιστεψε με καλητερα να μην ηταν δαιμονας .Ο αδερφος μου πριν καμποσα χρονια στον υπνο-ξυπνιο του αρχισε να φωναζει με δυναμη βοηθεια καθως εβλεπε μπροστα του ενα τερα με κερατα!ετσι ακριβως το περιεγραφε και πηγε καποιος απο τους δικους μου να του μιλησει και ελεγε "φυγεεε οχι εσυυυ με τρομαζεις" (προφανως εβλεπε την μορφη ενος δαιμονα).Παρομοιο παλι περιστατικο με του αδερφου μου ειχε και ενας φιλος μου που ειχε συκωθει να πιει νερο στην κουζινα και ειδε εναν δαιμονα με κερατα. Και οταν πηγε παλι
Στο κρεβατι μετα απο λιγο λεπτα ανοιξε η πορτα κατι κοιταζε αυτη η μορφη και βγηκε αορατα απο το μπαλκονι.
Θελω να καταληξω πως αν ειχε ερθει καποιος δαιμονας κ να μιλησεις και να φωναξεις και ν τρεξεις μπορεις!ενω με την μορα πρεπει να καταβαλεις μεγαλη προσπαθεια για να κουνησεις το μικρο σου δαχτυλο!.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Δαιμονας ή Μόρα?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ο Δαίμονας αυτοπροσώπως.
» Η Φωτογραφία και ο δαίμονας
» Σούκουμπους,ο σεξουαλικός δαίμονας.
» Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!
» Παγίδα για την Μόρα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: