PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
johnRaf1983
member
member
johnRaf1983


Posts : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 01/01/2015

ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ...   ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 01, 2015 10:04 am

Χαιρετώ το φόρουμ.
Είμαι νέος στον χώρο σας και παρόλο που δεν ανακατεύομαι με τέτοιου είδους θέματα, το περιβάλλον γύρω μου "φλερτάρει " συχνά με σκηνικά που τα εντάσεις, αν σου συμβεί, άθελά σου πέραν του φυσικού.
Ένα τέτοιου είδους σκηνικό λοιπόν εκτυλίχθηκε πέρυσι το χειμώνα μέσα στο σπίτι μου.
Είμαι υπεύθυνος τεχνικού τμήματος (συντήρησης) σε ξενοδοχείο και πέρυσι τον χειμώνα είχαμε τις καθιερωμένες εργασίες που απαιτεί η επιχείρηση. Ερχόμενος ένα μεσημέρι απο την δουλειά, μαζι με τα άλλα, άφησα κάτι κλειδιά απο μεσόπορτες σε ένα ράφι επίπλου τηλεόρασης . Τα ράφια ήταν κάτω απο την τηλεόραση. Το βράδυ καθόμασταν με την γυναίκα μου στο σαλόνι. Εγώ ήμουν στον υπολογιστή και η γυναίκα μου έβλεπε τηλεόραση σε μία ένταση φωνής απο χαμηλή έως μέτρια.Ε
ντελώς ξαφνικά, ακούω το ένα κλειδί να πέφτει απο το ράφι. Η γυναίκα μου τα έχασε γιατι , όντας το κλειδί ακριβώς κάτω απο την τηλεόραση, δεν είδε κατι που θα μπορούσε να προκαλέσει την μετακίνηση του κλειδιού. Εγω δεν το εξέλαβα, αρνητικά υποθέτοντας οτι απλά θα στεκόταν στην άκρη. Αφού ηρέμησε η γυναίκα μου, μετά απο δυο λεπτά πέφτει και το δεύτερο κλειδί. Αυτή την φορά, ενώ δεν πρόσεχα προς τα εκεί, το άκουσα το κλειδί να σέρνεται στο ράφι πριν πέσει. Η γυναίκα μου αμέσως πέταξε το τηλεκοντρόλ και κόλλησε στον τοίχο λέγοντας: δεν πιστεύω οτι το ζω αυτό!! Φυσικά και εγω άργησα να πλησιάσω προς την τηλεόραση. Είχα παγώσει, είναι ευνόητο. Γιατί, καλά διαβάζουμε τρομακτικές ιστορίες αλλά όταν ζείς μια τέτοια, απλά δεν το πιστεύεις οτι έφτασε η ώρα που θα το ζήσεις και εσύ....! Τελικά βγάλαμε το συμπέρασμα οτι τίποτε φυσικό δεν προκάλεσε την μετακίνηση των κλειδιών. Τι ήταν αυτό και τι ήθελε να δείξει  με αυτήν την κίνηση, δεν θα το μάθουμε ποτέ... Πάντως ηταν μια στιγμή αρκετά τρομακτική...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ...   ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 16, 2015 3:16 pm

Από τότε έχει συμβεί ξανά κάτι περίεργο ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
johnRaf1983
member
member
johnRaf1983


Posts : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 01/01/2015

ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ...   ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΚυρ Ιαν 18, 2015 6:30 am

Δεν ξέρω αν χρονικά τοποθετείται πρίν ή μετά το περιστατικό με τα κλειδιά, αλλά βρίσκεται κοντά με αυτό, ένα βράδυ είχε βγεί η γυναίκα μου απο το σπίτι και παρατηρεί στον διάδρομο που περνά μπροστά απο το σπίτι, ένα, πως να το πω, όν το οποίο ήταν κοντό, καμπουριαστό , με μαύρα ρούχα και αντί να περπατάει, σαν να "κυλούσε". Ανατριχιαστική σκηνή ειδικά για μια γυναίκα.... Πάντως γενικά υπάρχει μια ατμόσφαιρα "τεταμένη". Ενώ προσδωκείς μια ηρεμία, πάντα θα συμβεί κάτι που θα σου ξυπνήσει και πάλι!! κάποιες φορτισμένες ψυχικές καταστάσεις. Αντικείμενα που κατ' επανάληψιν ενώ τα αφήνουμε σε κάποιο σημείο , εμφανίζονται σε ένα άλλο, ήχοι (κλασσικά όπως όλοι) και λοιπά. Πάντως δεν έχουμε τρομερές εμπειρίες, εκτός απο την επίσκεψη ενος αγίου, μια επίσκεψη αρκετά εντυπωσιακή θα έλεγα μιας κράτησε τουλάχιστο 5 λεπτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Azazel
member
member
Azazel


Posts : 16
Points : 20
Reputation : 2
Join date : 06/04/2013

ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ...   ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ... I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 05, 2015 4:03 pm

Υπόθεση κλειδιών: Δεν έχω κάποια θεωρία. ίσως τα κλειδιά να ήταν καταραμένα, η απλά κανένα έντομο/τρωκτικό τα έσπρωξε. Η λύση και στις δυο περιπτώσεις είναι μια.
Υπόθεση διάδρομος: Μάλλον εγώ θα ήμουν.
Υπόθεση Άγιος: Πόσα πήρε για 5 λεπτά?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: