PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
μετακόμιση I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
μετακόμιση I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
μετακόμιση I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
μετακόμιση I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
μετακόμιση I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
μετακόμιση I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
μετακόμιση I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
μετακόμιση I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
μετακόμιση I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 μετακόμιση

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 24, 2013 9:39 pm

κάθε φορά που θα κάνω μετακόμιση ένα όνειρο να το πω πραγματικά συμβαίνει να το πω,ακόμα δεν έχω πειστεί στάλήθεια τι συμβαίνει απλά είναι τόσο έντονο που θα με κάνει να πεταχτώ από το κρεβάτι και τέρμα ο ύπνος ότι ώρα και να είναι....καινούργιο ξεκίνημα στη ζωή μου λοιπόν,2007,φεύγω από το πατρικό μου σπίτι λόγο της εργασίας μου και μετακομίζω στον Έβρο,νέο σπίτι πολύ μακριά από τους δικούς μου,ολομόναχη,νέος τόπος και τα λοιπά....είχα γνωρίσει τον συζυγό μου τότε και μέναμε μαζί στο δικό μου σπίτι.θυμάμε ηταν κατά τις 3 τα ξημερώματα ο σύζυγός μου έλειπε στη δουλειά και εγώ κοιμόμουν όταν άκουσα ομιλίες στο χωλ σαν να ψιθύριζαν δύο άνθρωποι δεν καταλάβαινα τι έλεγαν μόνο την μία φωνή αναγνώρισα,ήταν της γιαγιάς μου,(η οποία είναι ζωντανή και 900χλμ μακριά και εκτός αυτού δεν μου έχει και ιδιαίτερη αδυναμία ούτε εγώ σε αυτήν)και αυτές οι δύο φωνές πλησίαζαν στο δωμάτιο.ακούω ότι σταματάνε έξω από την πόρτα του υπνοδωματίου και μετά ακούω βήματα(το πάτωμα δεν είχε πλακάκι αλλά τάπητα,μουσαμά,που κάνει χαρακτηριστικό ήχο όταν περπατάς πάνω) του ενός από αυτους που κατευθύνοντε προς εμένα και σταματάνε ακριβώς στη μεριά που κοιμόμουν και ήταν απο πάνω μου τώρα.ένοιωθα ότι η καρδία μου χτυπούσε τόσο δυνατά που ακουγόταν,δεν τόλμήσα να ανοίξω τα μάτια μου,μόνοάρχισα να λέω το πάτερ ημών και εκείνη τη στιγμή ένοιωσα έναχτύπημα στο κεφάλι σαν σφαλιάρα λίγο πιο πάνω από τον κρόταφο όπως ήμουν ξαπλωμένη δηλάδη και τα βήματα έφυγαν τρέχοντας από το δωμάτιο.πετάχτηκα πάνω άναψα όλα τα φώτα άναψα το καντηλάκι που είχα στο σπίτι και δεν κοιμήθηκα όλο το υπόλοιπο βράδυ!

την επόμενη φορά που έγινε κάτι παρώμοιο ήταν μετά από 1 χρόνο 2008 που ξαναέγινε περίπου το ίδιο πράγμα πάλι μόνη μου κοιμόμουν και το περίεργο ήταν και τις δυο φορές ήμουν ψώφια στην κούραση και δεν είχα δει κάτι στην τηλεόραση να με τρομάξει ή να συζυτήσω κάτι και να επιρρεαστώ.Και τέλος το 2010 στην τελευταία μετακόμιση που κάναμε αύτο ήταν και το πιο έντονο....κοιμόμουν (στο επόμενο νεο σπίτι)μαζί με τον συντροφό μου,ο οποίος να σας πω ότι έχει σαν χόμπι το κυνήγι και εκείνη η μέρα ήταν Σάββατο και ήξερα ότι θα σηκωθεί να πάει για κυνήγι...ακούω τα κλειδιά της εξώπορτας(τα κλειδιά μου είναι ογκώδης με πολλά μπιχλιμπίδια πάνω και κάνουν θόρυβο) και βαρυά βήματα στο διάδρομο κατευθείαν σκεύτηκα ότι θα ήταν οσύντροφός μου και μάλιστα επειδή το προηγούμενο βράδυ είχαμε χαζομαλώσει είπα απο μέσα μου τί ξέχασε πάλι το χαζό και μπαίνει μέσα στο σπίτι με τα παλιοπάπουτσα του κυνηγιού?και εκείνη τη στιγμή συνηδητοποιώ ότι ακούω τον σύντροφό μου να κοιμάτε δίπλα μου ακούω την ανασα του!νοιώθω ότι είναι ξαπλωμένος δίπλα μου!τα βήματα από τον διάδρομο κατευθύνονται στο υπνοδωμάτιο και σταματανε στο προσκεφάλι μου,με κλειστά τα μάτια απλώνω το χέρι μου πιάνω τον συντροφό μου και τον ταρακουνάω να ξυπνήσει και πάω να πω Σωτήρ...η (το ονομά του δηλαδή)και αυτό που ήταν απέναντί μου με χτυπάει πάλι πάνω στο κεφάλι και μου λέει δυνατα στο αυτί -τί Σωτήρη?! πετάγομε πανω ξυπνάει και αυτός απορρημένος μέσα στον ύπνο του και μου λέει τι έπαθες?του λέω δεν τάκουσες αυτό?πιο?μου λέει ,αυτόν που ήρθε μέχρι εδώ στο κρεβάτι και είπε τί Σωτήρη?ρε πας καλά?μου λέει τι βλακείες είναι αυτές 3 η ωρα τα ξημερώματα!κοιτάω το ρολόι βλέπω τι ώρα είναι,δεν είπα κουβέντα,τον αγκάλιασα σφυκτά σφυκτά και ξαναέπεσα για υπνο.αλλά ακόμα και τώρα που σας το λέω ανατριχιάζω!!την επόμενη μέρα που του εξήγησα τι έγινε δεν με πίστεψε,με κορόιδευε και η αλήθεια είναι ότι δεν το έχω ξανααναφέρει πάλι σε κανεναν γιατι φοβάμε μη με κοροιδέψουν.αλλά το έζησα δεν μπορώ να εξηγήσω τι ήταν και τώρα μετά από τόσο καιρό πάλι δεν ξέρω αν ήταν όνειρο ή κάτι άλλο μόνο ότι φοβήθηκα πάρα πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΔευ Μαρ 25, 2013 3:02 pm

Δεν ξερω τι σχεση εχεις με την γιαγια σου η τι σχεση εχεις με την οικογενεια του συντροφου σου.Παντως καποιος σου εχει κανει μαγεια,και το πιθανοτερο ειναι καποιο αντικειμενο που εχεις κοντα σου.Θα σου συνιστουσα να τοποθετησεις κοντα σου πνευματικες προστασιες και να απομακρυνεις τους καθρεφτες απο το υπνοδωματιο σου.Και μια πολυ ισχυρη προσευχη(Κυριε Ιησου Χριστε ελεησον με την αμαρτωλη).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΤρι Μαρ 26, 2013 9:10 am

εικόνες της Παναγίας και του Χριστου,καθως και άλλων Αγιων υπάρχουν στο σπίτι,πάνω από το κρεβάτι μας έχουμε τον Χριστο με την Άμπελο και στο κομοδινο υπάρχει η Καινή διαθήκη,μια εικονίτσα της Παναγίας και ένα ματσάκι ξεραμένο βασιλικό από την εκκλησία....τώρα έχουν σταματήσει όλα αυτά,από τότε που παντρεύτηκα,το 2010,μόνο κάποιο όνειρο μπορεί να δω,επισκέπτομαι και την εκκλησία σχεδόν κάθε κυριακή για να κοινωνήσω την κόρη μου,έχω κάνει ευχέλαιο στο σπίτι που μένουμε,έχω διαβαστεί και από παπα μία φορά δεν μου είπε κάτι αν έβλεπε κάτι δεν θα μου έλεγε ο πάτερ κάτι...?Επιπλέον τότε που συνέβαιναν αυτά ανήπαντρη ήμουν,μόνο η μητέρα μου ήξερε ότι συζω με κάποιον και οι γονείς του συντρόφου μου ξέραν ότι ο γιος τους μένει με μια κοπέλα αλλά δεν με ξέραν,περίπου 2εβδομάδες πριν παντρευτούμε με γνωρίσαν και αυτοί.προτήνεις κάτι άλλο να κάνω?την προσευχή αυτή δεν την ξέρω που μπορώ να τη βρω?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΤρι Μαρ 26, 2013 3:27 pm

Ειναι η αεναη προσευχη των μοναχων του Αγιου Ορους.Τωρα το τι θα δει ο παππας ειναι σχετικο με το ποσο ειναι παππας και ποσο δημοσιος υπαλληλος.Παντως αφου εχουν σταματησει μην ανησυχεις.Τα ονειρα ειναι ονειρα,παιχνιδια του ασυνειδητου και του υποσυνειδητου,εμπειριες,επιθυμιες και φοβοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΤρι Μαρ 26, 2013 11:05 pm

erevus με τρομαξες!νομιζα οτι κατι εχω παραβλεψει δεν τα εχω διηγηθει και σε κανεναν αυτες τις εμπειριες και ειπα κατι ξέρουν τα παιδια εδω κατι πρέπει να κανω...!ευχαριστω για τον χρονο σου που αφιερωσες για την παραθεση της αποψής σου και την συμβουλης σου.ολους σας ευχαριστω που διαβασατε τις εμπειρίες μου....είναι σημαντικό να τις πεις σε κάποιον που δεν θα σε κοροιδεψει και θα σου πει μια παρόμοια εμπειρία του....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΤετ Μαρ 27, 2013 5:12 pm

Nα 'σαι καλα.Απλα οι περισσοτεροι ανθρωποι λοιδωρουν τετοιου ειδους εμπειριες απο τον αρχεγονο φοβο του αγνωστου.Αντι να αντιμετωπισουν το προβλημα το αγνοουν.Υγεια και ευδαιμονια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraksenes Istories
4star member
4star member
Paraksenes Istories


Posts : 69
Points : 80
Reputation : 1
Join date : 28/05/2013
Age : 44
Location : greece

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΔευ Ιουν 24, 2013 11:14 am

Βάλτε  την  ιστορία  σας  στο  φόρουμ  μας  απο  κάτω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/paraxenesistoriesgr/
evaki
good member
good member



Posts : 21
Points : 25
Reputation : 0
Join date : 20/10/2013
Age : 30

μετακόμιση Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μετακόμιση   μετακόμιση I_icon_minitimeΤρι Οκτ 22, 2013 10:15 am

i istoria m exei kapoies omoiwtites. parakalw diavaste k peite m ti gnwmi sas. dn exw grapsei oles ts leptomeries gia suntomia. rwtiste m oti 8elete
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
μετακόμιση
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: