PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Η Καταραμένη Ιστορία

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
mitsakos
member
member



Posts : 15
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 21/04/2013
Age : 26
Location : kokkinia

Η Καταραμένη Ιστορία Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Καταραμένη Ιστορία   Η Καταραμένη Ιστορία I_icon_minitimeΚυρ Απρ 21, 2013 7:13 am

Γεια σας και πάλι. Θα ήθελα να σας διηγηθώ μια ιδιαίτερη ιστορία, που την έζησα πέρυσι το καλοκαίρι.

Κάθε καλοκαίρι, πηγαίνω στην Πάρο για διακοπές. Ένα βράδυ λοιπόν, άφησα την παρέα μου στο κάμπινγκ και πήγα μια βόλτα στην παραλία. Το όνομα της παραλίας είναι «Καλόγερος». Σύμφωνα με τον μύθο, εκεί έχει αυτοκτονήσει ένας καλόγερος, από εκεί πήρε και το όνομα της. Με μου άρεσε αρκετά η ιδέα να περπατήσω μόνος μου σε μια «καταραμένη» παραλία. Έτσι άρχισα το περπάτημα κατά μήκος της ακτής.

Ήταν μια ωραία βραδιά με πανσέληνο. Περπάταγα και σχεδόν ευχόμουν να συμβεί κάτι περίεργο. Τι το ήθελα;;; Καθώς πέρναγα από κάτι δέντρα άκουσα κάτι ψίθυρους. Πήγα να δω τι είναι, αλλά δεν ήταν τίποτα. Σκέφτηκα να πάω πίσω στο κάμπινγκ, αλλά συνέχισα. Ξαφνικά και ενώ ήταν ένα ξάστερο καλοκαιρινό βράδυ, με πολλή ζέστη άρχισε να έχει κρύο και σύννεφα σκέπασαν την Σελήνη.

Ξαφνικά, ένιωσα σαν ένα χέρι να με πιέζει προς την θάλασσα. Πρώτα με έριξε κάτω, και μετά προσπάθησε να με ρίξει στα βαθιά. Δεν μπορούσα να το πολεμήσω. Για καλή μου τύχη, έβαλα τις φωνές και ένας φίλος μου από το κάμπινγκ με άκουσε και ήρθε να με βοηθήσει. Κάποιοι από την παρέα με πίστεψαν, άλλοι γέλασαν, άλλοι σώπασαν.

Πραγματικά, μόνο υποθέσεις μπορώ να κάνω για το τι ήταν αυτό… Πάντως, εγώ συνεχίζω να πηγαίνω σε αυτή την μαγευτική παραλία και δεν μου έχει συμβεί κάτι άλλο…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Καταραμένη Ιστορία
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΜΙΑ 100% ΑΛΗΘΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
» ανατριχιαστηκε ιστορια που διαβασαα
» ΞΕΝΙΑ ΠΑΡΝΗΘΑ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
» τρομακτικη ιστορια που συνεβει σε μενα....
» η ποιο ανατριχιαστικια ιστορια που διαβασα στο internet

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: