PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?   ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΣαβ Μάης 18, 2013 7:18 am


Θα σας διηγηθώ κάτι που συναίβει το περασμένο Σάββατο,μάλλον ξημερώνοντας Σάββατο,Παρασκευή βράδυ δηλαδή.Ο άντρας μου ήταν στην δουλειά,ήμουν σπίτι με τη μάνα μου την2ετών κορη μου και το νεογέννητο γιο μου,η μικρή κοιμόταν στο δωμάτιο της η μάνα μου σε έναν καναπέ στο διαδρομο -χολ του σπιτιού και εγω με τον μπέμπη στην κρεβατοκάμαρά μου,ο μπέμπης στο πορτ-μπεμπε δίπλα μου,κατα της 12 παρά ήταν η τελευταία φορά που θήλασα το μωρό(όλοι κοιμόντουσαν),ήμουν στο κρεβάτι με την τηλεόραση ανοιχτή, με το μωρό αγκαλιά το θήλαζα.Το έβαλα για υπνο μετά από κανα μισάωρο και έπεσα και εγω,κατα τις τρεις,το λέω γιατι γυρισα και κοιταξα το ρολοι που είναι στο κομοδίνο,ξυπνάω από ένα τρίξιμο στην πόρτα του δωματίου,σαν να μπήκε κάποιος μέσα και να κλείνει την πόρτα αργά,ξυπνάω και ακουω το τρίξιμο και ειμαι σίγουρη ότι είναι η μάνα μου,σκευτηκα ότι θα γκρινιαξε το παιδι δεν το ακουσα και ηρθε μέσα στο υπνοδωμάτιο και βγάζω τα χερια μου εξω από τα σκεπασματα,κουνηθηκα δηλαδη για να καταλάβει η μάνα μου ότι ειμαι ξυπνη και να μου μιλήσει,να μου πει γιατι μπηκε,να μου πει για το παιδι,περιμένω και δεν μιλαει κανείς,ενω συνεχιζω να ακουω το τριξιμο της πορτας,ανασηκωνω το κεφαλι μου και λεω απο μεσα μου ''καλα δεν με ειδε?χαζή είναι?'',κοιτάω προς την πόρτα κανείς!κοιταω το μωρο δίπλα μου ήταν ξεσκεπαστο και γυρισμένο στο πλάι!Εγω όταν το έβαλα για ύπνο το σκέπασα και μάλιστα με δυο κουβερτακια και το ειχα βάλει ανασκελα!και ειμαι σιγουρη 100 τα 100!(να γύρισε μόνο του αποκλείεται γιατί είναι πολύ μωρό) ο μικρόςόμως ηταν ησυχος τον πηρα στα χερια μου τον κοιταξα καλά καλά να βεβαιωθώ ότι είναι καλά,τον εγδυσα κιολας μην τυχών και εχει κανένα σημαδι πανω του,ευτυχως τιποτα,'ολα καλά!δεν ηξερα τι να πω!κρατησα την ψυχραιμια μου και απέδωσα το γεγονως στην κουραση μου...αλλά για να πω την αλήθεια ούτε εγώ δεν με πιστεύω!δεν θα αφηνα το παιδι ξεσκεπαστο,αποκλειετε!!οσο κουρασμενη και να ημουν!!τωρα η μονη εξηγηση που δινω,και μην γελασετε παρακαλω,ηταν οτι ηρθε ο πατέρας μου να το δει....ο πατέρας μου σκοτωθηκε 22 απριλιου του 09' ο μπεμπης γεννηθηκε 23 απριλιου του 13',οταν ειδαμε οτι θα ηταν αγορι το μωρο,αποφασήσαμε να το βγάλουμε όπως λένε και τον μπαμπά μου,ίσως ''χάρηκε και ήρθε να δει τον εγγονο του,γιατί δεν ένοιωθα να απειλούμε όταν ξύπνησα,ούτε φόβο,να με κοιτάει κάποιος ας πούμε.Την επόμενη μέρα,την Κυριακή είχα κανονησει και εκανα αγιασμο στο σπιτι...Από την Κυριακή του Αγιασμού και μετά δεν συναίβει τίποτα άλλο,όλα είναι φυσιολογικά,αλλά εκείνο το ξημέρωμα Σαββάτου ακόμα με απασχολεί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?   ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΣαβ Μάης 18, 2013 3:52 pm

Ό,τι και να ήταν μάλλον ήταν για καλό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseva
member
member
tseva


Posts : 10
Points : 11
Reputation : 1
Join date : 15/05/2013
Age : 42

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?   ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 12:51 am

vse υποκλινομαι,erevus το ιδιο πιστεω κι εγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?   ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 7:28 am

tseva γιατί υποκλίνεσε?τί έκανα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseva
member
member
tseva


Posts : 10
Points : 11
Reputation : 1
Join date : 15/05/2013
Age : 42

ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?   ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...? I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 4:02 am

οταν υπαρχει συγκινηση παντα υποκλινομαι vse!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ...?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ
» προσπαθησα να καλεσω τον φυλακα αγγελο μου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: