PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
drake19
member
member



Posts : 17
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22/11/2012
Age : 37
Location : Βολος

Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου   Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 10:03 am

Καλησπερα παιδια,θα ηθελα να μοιραστω της εμπειριες μου μαζι σας μιας και ολοι εδω μεσα ασχολουνται με το παραφυσικο,μεχρι πριν απο εναν μηνα εμενα με τους δικους μου και τον αδερφο μου στο πατρικο μου,το σπιτι αυτο ειναι χτισμενο το '52 μετα απο τον μεγαλο σεισμο που εγινε στον Βολο,τοτε ολο το τετραγωνο ανηκε σε μια κυρια η οποια εχτισε το σπιτι που μενουμε εμεις σημερα,η κυρια αυτη δεν ειχε μπει ποτε της σε αμαξι,μια μερα του '77 ο ανιψιος της ειχε παρει ενα καινουργιο αμαξι και ηθελα να παει βολτα την θεια του να το δει,την ημερα που την πηρε τρακαρανε στον δρομο και η κυρια πεθανε,το '82 οι γονεις μου αγορασανε το σπιτι, και μεσα σε αυτα τα 5 χρονια που περασανε απο την ημερα που πεθανε η κυρια χωριστηκε το οικοπεδο απο τους συγγενεις και χτιστηκαν και αλλα σπιτια τριγυρο,λοιπον οταν ξεκινησαν να μενουνε οι δικιοι μου,η πρωτη μεταφυσικη δραστηριοτητα που ειχανε ηταν η εξης,ενα μεσημερη καθησαν να φανε στην κουζινα,η μανα μου ειχε κανει γιγαντες και μολις ειχε βαλει στο πιατο για να το δωσει στον πατερα μου,μπροστα στα ματια τους το πιατο εωρηθηκε και επεσε στο πατωμα,απλα οι δικιοι παγωσαν απο τον φοβο τους,η μανα μου γενικα ειχε και εχει ακομα απο οσο ξερω επισκεψης απο την σκια οσοι την ξερουμε,εγω προσωπικα ειχα το εξης,οταν ειμουνα 8 οποτε επεφτα για υπνο,χωρις καν να με παρει ο υπνος,δηλαδη ειμουνα ξυπνιος και ηξερα τι γινετε τριγυρο μου,ακουγα τα πιατα και τα μαχαιροπιρουνα να χτυπανε,αυτο το ακουγα για καμια 3ετια μεχρι που το ειπα στην μανα μου και με συμβουλεψε να κανω την προσευχη μου καθε βραδυ,τα χρονια περνουσαν και δεν ειχαμε κατι σοβαρο μονο σκιες με την ακρη του ματιου μας μεχρι που προσφατα ξεκινησε κατι παλι,μεσα στο υπνο μου ενιωθα τραβηγματα στα δαχτυλα των ποδιων μου και με ξυπνουσαν,ο αδερφος μου μια μερα,με το που μπηκε μεσα στο σπιτι στο χωλ ειδε μια σκια να τρεχει απο το δωματιο μας στο δωματιο των γονιων μας,και επισης να αναφερω οτι και εγω και ο αδερφος μου ειμαι χαρισματικοι,εχουμε το χαρισμα της ραβδοσκοπιας,οποτε δοκιμαζαμε να κανουμε κατι το νιωθαμε και οι δυο οτι υπαρχει και μια αλλη ενεργεια που παρεμβαλη τα σηματα μας,μεχρι πριν απο κανα 5μηνο μερα μεσημερι προσπαθουσαμε να σκεφτουμε με τους δικους το ποιος ειναι,μολις αναφεραμε την κυρια τοτε μας επιασε ολους απο τα ποδια μεχρι απανω,και ξεροντας οτι πολλες φορες εχουμε δει σκιες στην κουζινα,πηρα την φωτογραφικη και τραβουσα με συνεχεις ληψεις την κουζινα,ο φακος επιασε ενα Orb να χορευει παντου μεσα,το υλικο το εχω στειλη στην ομαδα με mail,οι οποιοι και μου επιβεβαιωσαν οτι κατι υπαρχει στης φωτο.
Και να τελειωνω γιατι σας κουρασα με ολο αυτο,πριν απο κανεναν μηνα μετακομισα και μενω με την κοπελια μου σε ενα διαμερισμα,το συναισθημα που ειχα μεσα στο σπιτι μου δεν το εχω εκει,και βλεπω την διαφορα γιατι οποτε παω εκει το νιωθω σαν να με βαραει στα μουτρα.
Ευχαριστω πολυ παιδια,οτι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε Very Happy
Δημητρης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οντοτητα μεσα στο πατρικο μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δαιμονική οντότητα σε οικία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: