PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Ένας άγνωστος στο δρόμο...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Ένας άγνωστος στο δρόμο... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ένας άγνωστος στο δρόμο...   Ένας άγνωστος στο δρόμο... I_icon_minitimeΤρι Νοε 12, 2013 3:22 pm

Καλησπέρα φίλοι μου,...πριν ένα μήνα βάφτισα τον 6μηνών γιο μου έτσι στο σπίτι μας είχαμε φιλοξενούμενος τους νονούς του γιού μου και τους νονούς της 2χρονης κόρης μου(περιττό να σας πω ότι μου βγήκε ο πάτος στις δουλειές!!!Smile τα βράδυα μόλις κοιμόντουσαν τα παιδιά (και τα δικά μου και των κουμπάρων) καθόμασταν όλοι μαζί και κουβεντιάζαμε γελάγαμε πειραζόμασταν...ένα βράδυ ήρθε η κουβέντα στη θρησκεία και στο παραφυσικό... και αρχίσαμε να λέμε εμπειρίες, κάτι που ακούσαμε κτλ...δεν άρχισα εγώ την κουβέντα και κράτησα λίγο ''πισινή'' μην αρχίσω και λέω εγώ και με περάσουν για ούφο,και ξεκινάει ο κουμπάρος και λέει -ήμουν στο βουνό(είναι κτηνοτρόφος και η μονάδα με τα μοσχάρια που διατηρεί βρίσκετε στο βουνό και τις περισσότερες μέρες της βδομάδας της περνάει εκεί,σαββατοκύριακα κατεβαίνει στο σπίτι του) βράδιασε και κατέβαινα με το αγροτικό από τα ζώα να πάω σπίτι να κάνω μπάνιο και να φάω ήμουν κουρασμένος και νευριασμένος γιατί είχαμε πάθει μια ζημια πάνω στα ζώα και έπρεπε να ξαν΄ανέβω στο δρόμο λοιπόν εκεί που οδηγούσα βλέπω στο δρόμο έναν με μαύρα ρούχα να κατεβαίνει το δρόμο πεζός,κόβω ταχύτητα σταματώ δίπλα του παραξενεύτηκα κιόλας και λέω από μέσα μου ποιός είναι αυτός ρε πούστη μου και τί δουλειά έχει εδώ βραδιάτικα?από πού σκατά ήρθε?σταματάω που λες δίπλα του και του λέω σφφφφ(σφίριξε) εεε θείο καλησπέρα! ποιός είσαι θες να σε πάω κάπου? δεν μπορούσα να δω το πρόσωπό του είχε τους γιακάδες πάνω σηκωμένους και δεν γύρισε καν να κοιτάξει προς το μέρος μου μόνο κοντοστάθηκε και σήκωσε το χέρι και μου έκανε νόημα να φύγω και του ξαναλέω πού θα πας ρε θείο μες στα σκοτάδια βλέπεις?θες να σε κατεβάσω δίπλα στο χωριό?ξανακοντοστέκετε πάλι δεν γυρνάει να με κοιτάξει και μου λέει εγώ δεν βλέπω!εγώ όλα τα βλέπω!πήγαινε πριν το μετανοιώσω. ε δεν σκοτίστηκα και παραπάνω έβαλα μπροστά και έφυγα αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω ποιος ήταν γιατί εκείνος ο δρόμος είναι χωματόδρομος δεν πάει πουθενά μόνο στις μονάδες στα ζώα πάει στη δικιά μου στου πατέρα μου και στου θείου του Σ....(δεν αναφέρω το όνομα του θείου δεν χρειάζεται) από που ξεκίνησε δηλαδή αυτός ο μπάρμπας?....όταν τελειώσε την ιστορία οι απόψεις ήταν πολλές... τελευταίος μίλησε ο άντρας μου του είπε -εε,κανας σουρωμένος θάταν... (και είπε και άλλα λίγο ακατάλληλα για αυτό δεν σας τα αναφέρω)και γέλασε,δηλαδή όλοι γελάσαμε και αστειευτήκαμε εκείνη τη στιγμή και εκεί άλλαξε η συζήτηση...δεν ξέρω τι ήταν αυτό,απλά ελπίζω να μην το ξανασυναντήσει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ένας άγνωστος στο δρόμο...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ένας δαίμονας στο δωμάτιο μου!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: