PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠαρ Ιαν 07, 2011 4:35 pm

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα γράψτε το εδώ και στείλτε Pm στον διαχειριστή το email σας για περεταίρω πληροφορίες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
NIKOLAKAKIS
member
member
NIKOLAKAKIS


Posts : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 20/01/2011

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠεμ Ιαν 20, 2011 4:48 am

EGW exw na sas protino na pate ston olimpo pezoun polla ekei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Riana
good member
good member



Posts : 22
Points : 34
Reputation : 6
Join date : 24/01/2011

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΔευ Ιαν 24, 2011 1:07 pm

καλως σας βρηκα..
ειμε καινουρια στη σελιδα σας, μεγαλης ηλικιας(54), και ατομο ΑΜΕΑ
ομως με ενδιαφεροντα οπως της σελιδας σας...γιατι ως τωρα η ζωη μου μου παιζει παιχνιδια ασχημα πολλες φορες, -αλλα οχι παντα-
και αν σε καποια συζητηση λεω απο τα ''κατι'' που περασα, βλεπω στα ματια τους αμφιβολια..και με πληγωνει αυτο.
Νομιζω λοιπον οτι ειμαι στον σωστο τοπο, ωστε να περασω ομορφα την ωρα μου, αλλα και να διηγουμαι χωρις φοβο κατι που αλλοι ......εχουν μια λογικη κατα καποιο τροπο εξηγηση, να δωσουν στο καθε τι....( πχ της φαντασιας μου....η ονειρο ηταν )

κατ'αρχην να σας πω μια αληθινη ιστορια....που παντα αναρωτιεμαι τι ηταν αραγε εκει....
δηλαδη εκει που εμενα καποτε....και οταν το ξανα κουβεντιαζουμε με τα παιδια μου...λεμε ουτε να ξαναπερασουμε απο αυτον τον δρομο....-καλα θα ηταν να κανετε μια ερευνα εκει, αλλα υπαρχει ο ιδιοκτητης, που δεν γνωριζω αν πηρε -χαμπαρι- οτι στο σπιτι του συμβαινουν κακα....και δεν ειναι λογικα ουτε τυχαια...
λοιπον στη δεκαετια 80' εμενα σε ενα σπιτι στο περιστερι -Σταικοπουλου 8 η 9δεν θυμαμε ακριβως το νουμερο....στον γιαννη παντως....
στην αρχη ολα καλα, ηξερα και την γειτονια γιατι απο καπου κοντα μετακομισα,...
και μαθαινω οτι πριν απο μας, εμενε ενα ζευγαρι, οπου ο αντρας κινηγουσε τη γυναικα του με τσεκουρι, και την ειχε τραυματισει απειρες φορες...
γνωριζα δε..οτι και η απο πανω μου, εχασε το παιδι της 8 ετων απο ξαφνικο θανατο..
Ο ιδιοκτητης που εμενε κι'αυτος επανω, γνωρισε μια κοπελα, παντρευτηκε, εμεινε εγκυος αμεσως η κοπελα, περασαν μελι οσο περιμεναν τον πελαργο, και ηρθε η ευλογημενη μερα της γεννας....ειδε τον γιο του...και την ιδια μερα.....χωρισαν...
τωρα τι επαθα εγω σ'αυτο το σπιτι....εχω 2 παιδια....η ηλικια τους σ'αυτο το σπιτι ηταν 2,5 και 7,5 χρονων.........κοιμωντουσαν στο παιδικο σε κουκετα....
ο γιος μου ο μικροτερος αρχισε παραξενιες....χωρις τον πατερα του δεν μπορουσε να κοιμηθη, και η κορη μου στο πανω κρεβατι σκεπαζοταν πανω απο το κεφαλι ακομα και καλοκαιρι... το μωρο ελεγε παντα οτι φοβατε τα ανθρωπακια, γι'αυτο θελει τον μπαμπα του κοντα του....ρωταγα να μαθω περισοτερα, και μου εδειξε οτι το βραδυ ερχοντε τα ανθρωπακια απο εξω, απο την συκια που κρεμοντε με τις ουρες τους, και μετα μπαινουν στο δωματιο και ανεβαινουν στην κουρτινα και στο κομοδινο του...
-μη βιαστητε να μου πητε πως μου τα ειπε αυτα ενα μωρο, γιατι καθησα σ'αυτο το σπιτι 4,5 χρονια, κι'αυτα τα μαθαινα εν καιρω οσο μεγαλωνε.....
του ελεγα..μη φοβασε...στον υπνο σου τα βλεπεις....αλλα πεταγοταν η κορη μου, και μου ελεγε....- οχι μαμα....αληθεια λεει, τα βλεπω και γω, αλλα μου ειπαν να μη σου το πω..ομως δε θελω να ερχοντε, και θα σου το λεω οταν τα βλεπω...με ανοιχτα ματια, και λιγη ωρα μετα αφου κλεισουμε το φως...
εβαλα τα παιδια να μου ζωγραφισουν την παρουσια τους, αλλα το καθενα ξεχωριστα...δηλαδη ο γιος μου στο δωματιο του, και η κορη μου στην κουζινα..
το αποτελεσμα εμοιαζε παρα πολυ..δηλαδη και τα 2 ζωγραφισαν μαυρα ανθρωπακια με κοκκινα ματια και ουρα..
η κορη μου που ηταν πιο μεγαλη, μου ειπε οτι τη νυχτα ειναι πολλα μαζεμενα στην συκια εξω η οποια ηταν σε διπλανη αυλη, αλλα τα κλαδια της πεφτανε και στη δικη μας αυλη, μια αρκετα μεγαλη συκια,....και τα βλεπανε να κινουντε στα κλαδια της,
και αργοτερα μπαινουν μεσα, και κινουντε με μεγαλη ταχυτητα και μεγαλα αλματα..
αν μας παρει ο υπνος, -λεει το παιδι, - μας ξυπνανε, καθοντε πανω στο στηθος, μας πατανε, και δεν μπορουμε να φωναξουμε...
καποιο βραδυ ενω ηταν ο αντρας μου στο κρεβατι του γιου μου, του λεει το παιδι -μπαμπα κρυψε με ηρθαν- κατεβαινει και η κορη μου απο πανω, και κρυβοντε και τα 2 στην αγκαλια του...του φωναζαν....νατα..στην κουρτινα, δεν τα βλεπεις;
δεν βλεπω κανεναν ελεγε εκεινος..
μα ρε μπαμπα διωξτα...ειναι σε ολο το δωματιο...
ο αντρας μου δεν τα εβλεπε....μονο και τα 2 παιδια...
αποφασισαμε να αλλαξουμε σπιτι...και ψαχναμε
στο διαστημα αυτο, ο αντρας μου εντελως ξαφνικα αρχισε να πινη, και να τρωω ξυλο χωρις αιτια....τα μπλεκει και με μια γειτονισσα, και τη μερα που μετακομισαμε για αλλου, χωρισαμε..
σημερα κουβαλαω την συνεπεια εκεινου του χωρισμου, που ειναι μια ασθενεια απο την τοτε στενοχωρια μου και το ανεξηγητο ξυλο............κρον την λενε και αυτη ειναι
η αναπηρια μου που κουβαλαω τοσα χρονια...
τωρα τα παιδια μου ακομα θυμουντε τα ανθρωπακια, και καπου καπου το συζηταμε..και ακομα απορουμε για ολους τους ενοικους του σπιτιου αυτου, να παθουν κατι κακο.....
πριν λιγο καιρο εμαθα, οτι ο ιδιοκτητης ξαναπαντρευτηκε, αλλα ξαναχαλασε ο γαμος του, και ηρθε η μητερα του απο τη Γερμανια για μονιμα...και σε κεινο το σπιτι πεθανε σε 3 μηνες.....
σας κουρασα νομιζω..............αυτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PAPAS
good member
good member
PAPAS


Posts : 21
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 18/05/2010
Age : 32

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 17, 2011 3:49 am

πολυ ενδιαφερον ιστορια, εχω μια απορία τα παιδια οταν πηγατε σε αλλο σπτι συνεχησαν να βλεπουν τετοια πραγματα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΠεμ Φεβ 17, 2011 3:57 am

Πολύ καλη ιστορία, αλλα πολυ δυσκολο για ερευνα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
Riana
good member
good member



Posts : 22
Points : 34
Reputation : 6
Join date : 24/01/2011

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 2:23 am

φιλοι μου... ΚΑΛΗΜΕΡΑ
Χαιρομαι οταν υπαρχει επικοινωνια...γιατι εστω και ........καποιος...... απευθυνετε σε μενα, και σπαει τη μοναξια μου....
σε ερωτηση του ΠΑΠΑ ....απαντω, οχι καλε μου...αυτα τα ανθρωπακια δεν μας ακολουθησαν ΕΥΤΥΧΩΣ!!!
Ομως ακολουθησε την κορη μου κατι........σκοτεινο......
μαζευε αφισες και εικονες απο περιοδικα, γιατι ακουγε τον .....μπον τζοβι..και ειχε κρεμασει μια πανω απο το κρεβατι της....οταν φυγαμε απο το -καταραμενο- σπιτι,
και πηγαμε στο επομενο, δεν εβαλε στον τοιχο τις αφισες, και αυτα που μαζευε, τα ειχε στο συρταρι της...
καποιο βραδυ ηρθε στο κρεβατι μου, και μου ειπε.... - μαμα, να κοιμηθω μαζι σου; ακουω μια φωνη στο δωματιο μου... βασωωωωωωω βγαλε με απ'το συρταρι!!!
Στον επομενο χρονο ειχε ξαναβαλει την αφισα της, και ακουγε τη μουσικη του συγγεκριμενου τραγουδιστη, αλλα τα πραγματα χειροτερεψαν...
Αρχισε να βγαινει τα βραδυα απο την αφισα ενας μαυρος ανθρωπος με κοκκινα ματια, και μαυρη καπα.. Αυτον τον βλεπανε και τα 2 παιδια, αλλα τον γιο μου δεν τον πειραζε ουτε απευθυνοταν σ'αυτον...μονο στην κορη μου.... η οποια ειχε εναν ξυλινο τεραστιο σταυρο κατω απο το μαξιλαρι της, και οταν εβλεπε τον.........ακατανομαστο.......εδειχνε τον σταυρο, και τοτε αυτος της φωναζε
-βασωωωω μη με προδιδεις, μαζι θα περναμε ωραια...οχι τετοια πραγματα...πετατο αυτο στα κουπιδια, σε εμποδιζει να κοιμηθης!!! - και εφευγε μπαινοντας στην αφισα
Ζητησα παλι και απο τα 2 παιδια, να μου τον περιγραψουν
ξεχωριστα το καθενα, μου ειπαν το ιδιο πραγμα για την εμφανιση του....ομως... επειδη ελεγε στην κορη μου , να παρη ενα μαχαιρι και να σφαχτει, για να δη τι ομορφα θα ενοιωθε, το θεωρησα αρκετα σοβαρο, ωστε να κανω κατι γι'αυτο.....και αρχισα να ασχολουμαι με την εκλησια...να πηγαινω τα παιδια μου να τα διαβαζει ο παπουλης, και μεχρι εξορκισμους.....
Το παιδι μου ελεγε, οτι -αυτος- θυμωνει οταν παω στην εκλησια, και μ'αρπαζει το προσωπο με το μαυρο χερι του, και μου κλεινει την ανασα...
Αλλαξαμε..και παλι σπιτι, αυτη τη φορα, πηγαμε στο δικο μας ιδιοκτητο, οπου μενω ως σημερα... το προβλημα μ'αυτον, συνεχιστηκε και στο σπιτι αυτο, αρκετα χρονια...αλλα και εγω δεν εγκατελειψα τις προσπαθειες με την εκλησια....
Καποια νυχτα , και ενω φιλοξενουσα μια φιλη λογω ασθενειας, ξυπνησε η κορη μου,
την πηραμε χαμπαρι και εγω και η φιλη μου, γιατι εκανε θορυβο η βροχη εξω, και το μπουμπουνητο,....
ξυπνησε το παιδι, και αρχισε να ντυνετε...τι τρεχει; ρωτησα...
μου ειπε οτι ηρθε παλι αυτος, και της ειπε οτι -αποψε τελειωνουν τα βασανα...θα υπογραψουμε συμβολαιο, και θα ειμαι δικη του πλεον, και τοτε θα μπορω να εχω δυναμη να κανω ο,τι θελω... μου ειπε να ντυθω, και να παω στον κιφησο, να σκυψω, να πεσω στο ποταμι, και θα'ρθει αυτος να με πιασει, δεν θα πνιγω.....-
Εξω εριχνε καρεκλες....το ποταμι ειχε φουσκωσει απο νωρις, και το νερο κοντευε να φτασει στο δρομο...προσπαθησαμε με τη φιλη μου να την εμποδισουμε...ομως με το ενα της χερι, πεταξε τη φιλη μου στον τοιχο, πηγα εγω να της πιασω τα χερια, αλλα ενοιωσα τετοια δυναμη, σαν να με πεταγε ηλ.ρευμα στο πατωμα...και οι 2 μαζι, προσπαθησαμε να της πιασουμε τα χερια, και αφου τα καταφεραμε, φωναζα στον γιο μου, να μου φερει ενα σχοινι που ειχα στο συρταρι για απλωμα ρουχων...
καταφεραμε και της δεσαμε τα χερια πισω στην πλατη, και μετα τα ποδια, και επισης στην καρεκλα.....μας κοιταζε με φοβερο μισος, αλλα τοτε, δοκιμασαμε την εκπληξη της ζωης μας......ηταν 3 η ωρα ξημερωματα...και το παιδι αρχισε να μας μιλαει σε εντονο υφος, μια γλωσσα που δεν καταλαβαιναμε...σαν...αραπικα εμιαζε....(η φιλη μου γνωριζε αγγλικα, αλλα αγγλικα δεν ηταν...)
πηρα τηλεφωνο τον παπα εξορκιστη, και του ειπα τι συμβαινει, αλλα μου ειπε οτι αυτη την ωρα δεν μπορει να τα βαλει με το τερας, ομως να της διαβασουμε ευχες απο το ψαλτιρι.......ενω αρχισα να διαβαζω, η κορη μου λυποθημησε....ευτυχως η φιλη ειναι νοσηλευτρια, και ηξερε πως να τη συνεφερει....μεχρι που ξη μερωσε διαβαζα ασταματητα, και το πρωι λυσαμε το παιδι.....το οποιο δεν θυμοταν τιποτε απ'οσα προηγηθηκαν, εκτος απο αυτα που της ειπε το τερας........το βραδυ που ηρθε...αποφασισαμε με τη φιλη μου να μην κοιμηθουμε...και να ην προσεχουμε....δεν συνεβη τιποτε ευτυχως, και την επομενη μερα....το παιδι ξυπνησε γεματο χαρα....η πρωτη κουβεντα που ελεγε συνεχως, - μαμα εφυγε, παει, τελειωσε...-
ρωτησα πως εγινε αυτο;....κι ειπε..... - ηρθε αυτος εχθες το βραδυ, και μου φωναζε......βασω !!!! που εισε, δεν σε βλεπω!!! γιατι με εγκατελειψες και θα περνουσαμε καλα μαζι!!! δεν σε γνωριζω.... δεν σε βλεπω.....- και εκει που εβλεπα το σωμα του, αρχισε να ξεθωριαζει μεχρι που χαθηκε....
Αυτη ηταν η τελευταια ενοχληση .....σε ηληκια 13 ετων απαλαχτηκε απο αυτον...και κανενα μου παιδι πλεον δεν ξανα ενοχληθηκε.....
Μεχρι σημερα, που η κορη μου εχει πλεον 3 παιδια, και μια ευτυχισμενη οικογενεια, δεν ξαναενοχληθηκε, ομως, εγινε παιδι της εκλησιας, ολη της η οικογενεια.....
Και γω τοτε, αμεσως μετα απο τα συμβαντα, ειδα σαν οραμα την Παναγια, μου χτυπησε την πορτα μου...ανοιξα, και απλωσε τον κοκκινο μανδυα Της, και το χερι Της, και μου ειπε.....- ως εδω....απο δω και περα κανενα κακο δεν θα περασει αυτη την πορτα...ασπιδα αυτου του σπιτιου ειμαι Εγω...- και ετσι τελειωσαν ολα....

Εκτος βεβαια, απο περυσυ, που η κορη μαζι με την αδελφη μου, ειδαν ολοζωντανη την πεθαμενη της γιαγια, που υπεραγαπουσε την κορη μου.....αλλα γι'αυτο θα σας το γραψω σε αλλη στιγμη....

πολυ καλημερα σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NIKOLAKAKIS
member
member
NIKOLAKAKIS


Posts : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 20/01/2011

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 2:53 am

Kαλημέρα , μιλάμε για ενα συμβαν κατοχής απο κάποιο δαιμόνιο, βεβαια δεν μπορω να καταλάβω πως τελικά το δαιμονιο αφησε την κορη σου ενω δεν εγεινε εξορκισος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Riana
good member
good member



Posts : 22
Points : 34
Reputation : 6
Join date : 24/01/2011

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΣαβ Φεβ 19, 2011 3:01 am

οχι καλε μου....δεν ειναι βεβαια -κατοχικο..- δεκαετια 80 με 92
και ειχα χρονια που πηγαινα το παιδι απο παπα σε παπα, και εκανε και εξορκισμους...3...αλλα στο σπιτι δεν ερχοταν κανενας παπουλης...ολοι μου λεγανε να την παω στην εκλησια......κατα τους εξορκισμους το παιδι ειχε εμετους.....μου ελεγε ο παπας οτι το παιδι οντως εχει προβλημα....-το εβλεπα- και ετσι αγορασα το ψαλτηρι, για το σπιτι....
παντως ευχαριστω για την επικοινωνια.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Morfeas
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 13/07/2011
Age : 43

Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα    Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα  I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 13, 2011 9:57 pm

Κατ'αρχας θελω να πω πως ειναι μια απο τις πολλες καταστασεις που συμβαινουν στην Ελλαδα κ οχι μονο αλλα κανεις δεν βγαζει προς τα εξω για τον λογο του δακτυλοδεικτουμενου!!!!

Στην Πλακα υπαρχει η εκκλησια της Αγ. Παρασκευης που κανει εξορκισμους και διωχνει πνευματα ή δαιμονια. Ο παπας σου ειπε πως στις 3 τη νυχτα δεν μπορει να τα βαλει με το διαμονα γτ 00:00 με 03:00 ειναι η ωρα του κακου. Ειναι η ωρα που εχουν την περισοτερη δυναμη.

Οσο για μερη για ερευνα... Καλαβρυτα (σφαγη απο Γερμανους), Αρτεμιδα-Λουτσα Αττικη (εκκλησιες, σοκακια) ΕΚει μενω κ δεν φανταζεσται τι βλεπω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αν έχετε να μας προτείνετε κάποιο μέρος για έρευνα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Μέρος για Έρευνα-Μέγαρο Δούκισσας της Πλακεντίας.
» Πρόταση μέρους για έρευνα...
» ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΕΡΕΥΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ZOOGLA.GR
» ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΕΡΕΥΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
» Μεταφυσική έρευνα στο Σανατόριο της Πάρνηθας μαζί με την Marija Kotovska από το MRT TV Skopje

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: