PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα

Πήγαινε κάτω 
+2
Erevus
Κυριακή
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κυριακή
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 30/03/2013

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 30, 2013 4:35 am

Καλησπερα. Ειμαι νέο μελος και χρειαζομαι τη γνωμη σας.
Η ιστορια μου θα είναι λιγο μεγαλη όμως πρεπει να σας δωσω αρκετες λεπτομερειες.

Ξεκινησα μια σχεση πριν από περιπου 8 μηνες. Από την αρχη της σχεσης αυτης ειχα μια αλλοπροσαλη συμπεριφορα. Και εγω η ιδια δεν αναγνωριζα τον εαυτο μου. εκανα τη μια βλακεια πισω από την άλλη. Ειχαμε συνεχεια τσακωμους για πολλους μηνες.

Καποια στιγμη ένα βραδυ ενώ κοιμομουν ενιωσα την λεγομενη υπνικη παλαλυση (μορα) ηξερα τι είναι το ειχα νιωσει και πριν ένα χρονο ετσι το αναγνωρισα προσευχηθηκα και εφυγε. Αυτό συνεχιζοταν κάθε βραδυ όμως ετσι σκεφτηκα πως είναι λογω του στρες που περναω. Ένα βραδυ την ειδα. Εδώ θελω να τονισω ότι ο συντροφος μου εφευγε από το σπιτι στις 2 -3 το πρωι οποτε και εμενα μονη μου. ποτε δεν ειχε συμβει όταν ηταν και εκεινος.
Την ειδα λοιπον ένα βραδυ. Μου κοπηκαν τα ποδια. Δεν μπορουσα να κουνηθω προσπαθησα να ελευθερωθω αλλα ματαια. Την εβλαπα να καθεται πανω μου και να με κραταει από τα χερια. Όταν ελευθερωθηκα εφυγε. Αυτό συνεχιστηκε για πανω από μηνα οσπου ένα πρωι που μπηκα για μπανιο ενιωσα ένα τσουξιμο στην πλατη μου. ειχα μια κοκκινιλα. Δεν εδωσα σημασια. Παλι ειπα λογω στρες. Ενώ εβλεπα το μικρο τερατακι κάθε βραδυ να μου κανει τα ιδια.
Εφερα έναν παπα στο σπιτι και μου εκανε αγιασμο και μου διαβασε μια ευχη του αγ. Κυπριανου. Δεν εγινε τιποτα.

Περναγε ο καιρος με συνεχομενους τσακωμους για τους οποιους εφταιγα εγω και η αλλοπροσαλη συμπεριφορα μου. καποια στιγμη και ενώ ημουν μονη μου τα πραγματα αλλαξαν… εκτος από το μικρο τερατακι ειδα και μια γιγαντια σκια μιας γυναικας περιπου στα δυο μετρα υψος η οποια ηταν χωρις ποδια πανεμορφη φοραγε μια μακρια και φαρδια καπα και εδινε εντολες στο μικρο τι να μου κανει. Ενιωθα τσουξιμο σε ολο μου το σωμα. Όταν απελευθερωθηκα εξαφανιστηκαν και τα δυο όμως εγω ειχα καψιματα στο κορμι μου όπως και σημαδι τυπου πνιγμου στο λαιμο μου. εκεινη την ημερα πηγαμ ε τη μητερα μου στον αγ κυπριανο στη Χασια και από εκει ξεκινησε η ερευνα μου. εμαθα πως προφανως μας εχουν κανει μαγια. Ετσι μας ειπαν ότι μπορει να μας εχουν πεταξει οτιδηποτε στο σπιτι. Ψαξαμε αλλα ματαια. Η μητερα μου με πηγε σε μια κυρια μεγαλης ηλικιας την ιδια ημερα. Όχι μαγισσα όμως. Ολο της το σπιτι ηταν γεματο εικονες. Εκεινη μου ειπε πως προφανως αυτό το εχει κανει καποια γυναικα η οποια θελει τον αντρα μου. συνεχισα να πηγαινω σε παπαδες να εξομολογουμαι νηστεψα κοινωνησα διαβαζω κάθε μερα τεραστιες προσευχες αλλα τιποτε.

Ξεκινησα να βλεπω 3 μεγαλες μορφες σαν την μεγαλη που περιεγραψα ενώ το μικρο δεν ερχοταν πια. Ο συντροφος μου σταματησε να ερχεται στο σπιτι. Παρατηρησαμε πως όταν βρισκομαστε γινεται αυτό. Εάν δεν βρεθουμε δεν εχω ενοχλησεις. Οποτε ξεκινησαμε να πιστευουμε ότι είναι μαγια. Όταν πηγα να ξαναβρω τη γνωστη της μητερας μου εκεινη με κοιταξε τρομαγμενη και μου ειπε πως δεν θελει επαφες μαζι μου και να την αφησω ησυχη. Επιμενοντας εγω καταφεραμε να μιλησουμε σε μια εκκλησια μεσα. Μου ειπε πως για να σταματησει αυτό πρεπει να κοπουν τα δεσμα της σχεσης μου και πως αν δεν εχει παει ακομα στον συντροφο μου είναι εξ αιτιας της προσευχης μου. επισεις μου ειπε πως οσοι με βοηθησαν θα εχουν προβλημα. Ηδη ειχαν και η μητερα μου και η γιαγια μου. η δεν μανα μου ειχε σημαδια και η γιαγια μου η οποια μενει πολλα χιλιομετρα μακρια η οποια με πηγε σε έναν παππουλη ειδε τη μεγαλη μορφη η οποια δεν της εκανε τιποτα. Αυτά σταματησαν όμως.
Ξεκινησα να εχω σημαδια και στο προσωπο. Να τονισω πως τα σημαδια μου είναι σαν να με εχεις καψει. Ξεκινησα να εχω σημαδια και στο προσωπο και μια ημερα εχα και πανω στο βλεφαρο. Από εκεινη την ημερα βλεπω θολα από το ένα ματι.

Πηγα σε δερματολογο και μου ειπε ότι εχω μολυνση. Εγω γελαγα. Εκανα τη θεραπεια αλλα τιποτα φυσικα. Στο μεταξυ όλα πανε στραβα. Ψυχολογια, δουλεια του συντροφου όπως και διαρκεις πονοκεφαλοι.
Ξεκινησα ψυχολογο για την συμπεριφορα μου και δεν αντεξα και εξιστορησα τα γεγονοτα παρ ολο που φοβομουν μη με παρει για τρελλη αφου και εγω η ιδια τον εαυτο μου για σχιζοφρενη τον ειχα. Η ψυχολογος παγωσε μολις της εδειξα τα σημαδια μου. μοπυ ειπε πως εχει μια ακομα περιπτωση. Συναντηθηκα με την άλλη γυναικα ενώ 2 μερες πριν την συναντηση ο συντροφος μου κοιμηθηκε σπιτι και ενώ φανταζομουν ότι αυτό δεν θα ερθει, ηρθε και το ειδα μονο εγω εκανα σαν τρελλη. Εκεινο δεν με πειραξε αιωρηθηκε στο προσωπου του συντροφου μου σε αποσταση αναπνοης και σε εμενα και εφυγε παρα πολύ γρηγορα σε σχεση με άλλες φορες οστοσο πριν φυγει μου χαμογελασε. Εκεινος δεν ειδε τιποτα. Το επομενο βραδυ ηρθε το θεριο μαζι με ένα χειροτερο πλασμα διαβολικο και με σακατεψαν. Ειμαι μια εβδομαδα και δεν μπορω να καλυψω τις πληγες μου.

Η κοπελα λοιπον που προειπα μου ειπε πως της συνεβαιναν τα ιδια και μονο που εκεινη παντρευτηκε και όταν αυτό ερχοταν και ηταν ο αντρας της εκει εκεινο εκανε σημαδια στο 3 μηνων βρεφος της. Ετσι καποια στιγμη χωρισε με τον συντροφο της όμως ακομα και σημερα όταν θα συναντηθουν το βραδυ θα εχει προβληματα. Η γυναικα αυτή σημερα είναι 39-40 χρονων με ένα παιδι στα 10 πανεμορφη αλλα γεματη σημαδια παντου. Δεν μπορεσε να το λυσει. Το θεμα είναι πως μου ειπε πως θα δω κι αλλα και χειροτερα.
Να τονισω πως δεν τα βλεπω στον υπνο μου ειμαι ξυπνια και η ψυχολογια και η δικια μου και του συντροφου μου πιο πατο δεν παει όμως αυτό με βγαζει τρελλη πλεον.

Και θελω να ρωτησω: ειχε κανεις αναλογη εμπειρια? Τι μπορει να είναι? Πως λυνεται?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 30, 2013 10:43 pm

Ανατρίχιασα μόνο που διάβασα την ιστορία σου,το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ψάξε να βρείς κάποιο μοναστήρι να σε βοηθήσουν μη σταματήσεις τις προσευχές κοινώνησε κάθε κυριακή,μη το βάζεις κάτω!θα προσπαθήσω να ρωτήσω να μάθω αν υπάρχει κάποιος παπάς ή μοναστήρι να σε βοηθήσει!να ξέρεις έχεις δρόμο μπροστά σου!!!και αυτό που θα σου πω επιπλέον είναι ότι δεν γίνετε να πολεμήσεις μόνη σου,αν αγαπιέστε πρέπει και αυτός να συμβάλει με τη δική του αγάπη να το διωξετε αυτό!αλλά σκέψου λίγο αν αξίζει να μπείτε σε αυτήν την διαδικασία μαζί ή χωρισε και αντιμετωπισε το μόνη σου και συνέχισε τη ζωή σου γιατί ένας άντρας που έχει πίσω του μια τέτοια γυναίκα που τον θέλει μόνο δικό της και κάνει μάγια για να τον κρατήσει τι να πω,τρομακτικό δεν αξίζει να περάσει τέτοια ζωή καμία κοπέλα!!!!ο θεός μαζί σου κοριτσι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κυριακή
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 30/03/2013

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 1:40 am

Δεν ξερω αν ειναι μαγια πια. Τοσους μηνες που το παλευουμε με εκκλησιες κοινωνιες προσευχες μοναστηρια θα επρεπε να ειχε φυγει. ιστοριες αλλες που εχω ακουσει με μια προσευχη εφευγαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 2:15 am

Μπορεί να πάρει και χρόνια...και λοιπόν?θα παραδωθείς?κουράστηκες το ξέρω αλλά στο κάτω κάτω πείσμωσε λίγο!!!ποιά είναι αυτή που θα σου κάνει κακό ?Πάρε την Παναγία αγκαλιά και πολέμα τις επιθέσεις!τα πήρες τα προσωπικά μηνυματα που σου έστειλα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κυριακή
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 30/03/2013

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 4:07 am

vse έγραψε:
Μπορεί να πάρει και χρόνια...και λοιπόν?θα παραδωθείς?κουράστηκες το ξέρω αλλά στο κάτω κάτω πείσμωσε λίγο!!!ποιά είναι αυτή που θα σου κάνει κακό ?Πάρε την Παναγία αγκαλιά και πολέμα τις επιθέσεις!τα πήρες τα προσωπικά μηνυματα που σου έστειλα?
ΝΑΙ τα πηρα σε ευχαριστω παρα πολυ. παρα πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 7:37 am

Κυριακή,η Ιστορία σου είναι πολύ ενδιαφέρουσα.Η άποψή μου είναι πως αφού αποκλείσεις κάθε φυσιολογική εξήγηση(διότι ο εγκέφαλος μας είναι τόσο ισχυρός που ακόμα και καρκίνο μπορεί να προκαλέσει) μέσω ψυχολόγων και ψυχιάτρων ακολουθόντας τις συμβουλες τους,τότε να ερευνήσεις το μεταφυσικό.Η αποψή μου είναι πως αν η ιστορία σου είναι αληθινή τότε μιλάμε για μαγεία.Αυτά που βλέπεις είναι δαιμόνια.Οι συμβουλές μου είναι να φορέσεις αγιασμένο σταυρό,όχι μεταλλικό καθώς και ένα κομποσχοίνι διαβασμένο.Απομάκρυνε κάθε καθρέπτη από το υπνοδωμάτιο σου,και ψάξε για οτιδήποτε περίεργο μπορεί να βρεις στο σπίτι σου(αντικειμενο μαγείας).Αν βρεις κάτι να το πας στην μονη του Αγίου Κυπριανου. Για να σιγουρευτείς όμως αν πρόκειτε περί μαγείας με αντικείμενα,πηγαινε να κοιμηθείς σε κάποιο αλλο μέρος εκτος του σπιτιού σου.Αν πάλι κατι συμβεί τότε υπάρχρει η θλιβερή πιθανότητα του δαιμονισμού.Κάτι που απεύχομαι.Να λες πριν πέσεις στο κρεββατι και όταν τα βλέπεις αυτά,την αέναη προσευχή -Κύριε Ιησού Χριστέ Ελέησον με την αμαρτωλή.Συνέχεια μέχρι να σε πάρει ο ύπνος ή να πάψεις να τα βλέπεις.Αν τωρα τίποτα απ'αυτά δεν έχει αποτέλεσμα,η μόνη λύση είναι ο εξορκισμός.Να πας να βρεις έναν Πολωνό μοναχό στην Μονή του Αγίου Κυπριανού.Από τον μεταλλά χαιρετίσματα να του πεις.Θα σε βοηθήσει.Αλλά θυμήσου αυτή είναι η έσχατη λύση.Εύχομαι υγεία και ψυχή δυνατή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κυριακή
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 30/03/2013

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 1:33 pm

Erevus έγραψε:
Κυριακή,η Ιστορία σου είναι πολύ ενδιαφέρουσα.Η άποψή μου είναι πως αφού αποκλείσεις κάθε φυσιολογική εξήγηση(διότι ο εγκέφαλος μας είναι τόσο ισχυρός που ακόμα και καρκίνο μπορεί να προκαλέσει) μέσω ψυχολόγων και ψυχιάτρων ακολουθόντας τις συμβουλες τους,τότε να ερευνήσεις το μεταφυσικό.Η αποψή μου είναι πως αν η ιστορία σου είναι αληθινή τότε μιλάμε για μαγεία.Αυτά που βλέπεις είναι δαιμόνια.Οι συμβουλές μου είναι να φορέσεις αγιασμένο σταυρό,όχι μεταλλικό καθώς και ένα κομποσχοίνι διαβασμένο.Απομάκρυνε κάθε καθρέπτη από το υπνοδωμάτιο σου,και ψάξε για οτιδήποτε περίεργο μπορεί να βρεις στο σπίτι σου(αντικειμενο μαγείας).Αν βρεις κάτι να το πας στην μονη του Αγίου Κυπριανου. Για να σιγουρευτείς όμως αν πρόκειτε περί μαγείας με αντικείμενα,πηγαινε να κοιμηθείς σε κάποιο αλλο μέρος εκτος του σπιτιού σου.Αν πάλι κατι συμβεί τότε υπάρχρει η θλιβερή πιθανότητα του δαιμονισμού.Κάτι που απεύχομαι.Να λες πριν πέσεις στο κρεββατι και όταν τα βλέπεις αυτά,την αέναη προσευχή -Κύριε Ιησού Χριστέ Ελέησον με την αμαρτωλή.Συνέχεια μέχρι να σε πάρει ο ύπνος ή να πάψεις να τα βλέπεις.Αν τωρα τίποτα απ'αυτά δεν έχει αποτέλεσμα,η μόνη λύση είναι ο εξορκισμός.Να πας να βρεις έναν Πολωνό μοναχό στην Μονή του Αγίου Κυπριανού.Από τον μεταλλά χαιρετίσματα να του πεις.Θα σε βοηθήσει.Αλλά θυμήσου αυτή είναι η έσχατη λύση.Εύχομαι υγεία και ψυχή δυνατή.
Εχω παει στον αγιο Κυπριανο 2 φορεσ και διαβαζω και την ευχη του αγιου Κυπριανου και του αγιου βασιλειου και για τον Αρχαγγελο Μιχαηλ. Εχω παρει αγιασμο απο τον Αγιο κυπριανο και βαζω πανω στις πληγες. Φοραω το βαφτιστικο μου σταυρο. Κοιμαμαι στο σαλονι του σπιτιου κατω απο εικονοστασι. Μου εχει συμβει και αλλου. Οποτε συαντιεμαι με το συντροφο μου το βραδυ θα εχω προβλημα. Την δευτερη φορα που πηγα στον αγιο Κυπριανο πηγαμε μαζι και το ιδιο βραδυ παλι ειχα προβλημα. 1εβδομαδα που εχουμε να συναντηθουμε δεν εχει ερθει τιποτα. Αν δεχτω οτι ειναι απο το μυαλο μου η οτιδηποτε ψυχιατρικης ή νευρολογικης φυσεως πως εξηγουνται τα σημαδια??? ειναι σαν καψιμο. Μπορω να στειλω και φωτογραφια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Μαρ 31, 2013 1:56 pm

Σου ξαναλέω πως ο εγκέφαλος μπορεί να προκαλέσει από μόλωπα μέχρι και καρκίνο.Οι προσευχες και τα ευχολόγια δεν είναι εξορκισμος,ειναι αντιβιοτικα,οχι εγχειριση,απλα αυτο που θεωρώ σωστό ειναι πρώτα να αποκλειστεί η πνευματική παθηση και μετα να παμε στο μεταφυσικο,ο εξορκισμος ειναι ασχημη και δυσκολη εμπειρια,ελάχιστα ατομα μπορουν να τον τελεσουν,και οι μοναχοι στον Αγιο Κυπριανο είναι αρκετά δυσπιστοι.Δυο μόνο απο εκει τελουν κανονικους εξορκισμούς.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2013 3:59 pm

Το εψαξα αρκετα και ναι,ισως ειναι μαγεια προστασιας/τυλιγματος,οποτε μπορει και να το εχει υποστει ο συντροφος σου και οχι εσυ,απλα εσυ εισαι η παραπλευρη απωλεια .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΣαβ Απρ 20, 2013 8:39 am

Εγώ θα σας πω έναν τρόπο για να δείτε αν όντως υπάρχει κάτι , αν όντως εμφανίζεται κάτι τότε μπορούμε να το καταγράψουμε...
Μια λύση είναι στο δωμάτιο να βάλετε δυο κάμερες ασφαλείας με ir (υπέρυθρες) αυτές οι κάμερες θα καταγράφουν σε ένα κεντρικό μηχάνημα που λέγεται dvr.Ετσι όταν θα σου εμφανιστούν θα καταγραφτούν και απο τις κάμερες οι οποίες καταγράφουν συνεχώς.

Σε περίπτωση που δεν γράψουν τπτ ενώ εσύ τα έχεις δει τότε σημένει ότι ίσως να τα πλάθεις εσύ με το μυαλό σου , αν είναι έτσι απλά όταν σου ξαναεμφανιστουν κλείσε τα μάτια σου σκέψου ότι όλα είναι της φαντασίας σου , άνοιξε τα και θα έχουν εξαφανιστει.

Αν τώρα καταγράψουν και οι κάμερες αυτά που βλέπεις τότε είμαστε σιγουροι ότι κάτι περίεργο γίνεται...
Για να τα διώξεις κάνε έναν αγιασμό στο σπίτι.
Αν και πάλι δεν φύγουν βάζε ένα ποτηράκι με λάδι μαζί με έναν σταυρό μέσα και κάθε βράδυ πριν κοιμηθείς να λές το πιστεύω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΣαβ Απρ 20, 2013 12:41 pm

Admin, μια απορεία έχω,σωστά όλα αυτά που λες με τις κάμερες,εγώ συμφωνώ απόλυτα,δεν ξέρω η παθούσα τι λέει...αλλά το ποτηράκι με το σταυρό τίείναι?συμβολίζει κάτι?πού θα βοηθήσει?εδώ λέει ότι την σπάζουν στο ξύλο τί θα κάνει το καντηλάκι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κυριακή
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 30/03/2013

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 21, 2013 12:12 am

Μπορω να βαλω 3-4 φωτογραφιες? Απο τα σημαδια ειναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitsakos
member
member



Posts : 15
Points : 29
Reputation : 0
Join date : 21/04/2013
Age : 26
Location : kokkinia

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 21, 2013 7:01 am

Κυριακή αν μπορεις στειλε μου μερικες Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2013 2:57 pm

Αυτό με την κάμερα θα πιάσει αν αυτό που επιτίθεται στην Κυριακή(εφόσον βέβαια ήμαστε σίγουροι για αυτό και δεν είναι αυθυποβολή) είναι κατώτερης τάξεως πλάσμα ή δαιμόνιο,αν είναι δυνατός δαίμονας πολύ πιθανόν και να μην καταγραφεί τιποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κυριακή
member
member



Posts : 6
Points : 8
Reputation : 0
Join date : 30/03/2013

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΤετ Απρ 24, 2013 7:57 am

Admin έγραψε:
Εγώ θα σας πω έναν τρόπο για να δείτε αν όντως υπάρχει κάτι , αν όντως εμφανίζεται κάτι τότε μπορούμε να το καταγράψουμε...
Μια λύση είναι στο δωμάτιο να βάλετε δυο κάμερες ασφαλείας με ir (υπέρυθρες) αυτές οι κάμερες θα καταγράφουν σε ένα κεντρικό μηχάνημα που λέγεται dvr.Ετσι όταν θα σου εμφανιστούν θα καταγραφτούν και απο τις κάμερες οι οποίες καταγράφουν συνεχώς.

Σε περίπτωση που δεν γράψουν τπτ ενώ εσύ τα έχεις δει τότε σημένει ότι ίσως να τα πλάθεις εσύ με το μυαλό σου , αν είναι έτσι απλά όταν σου ξαναεμφανιστουν κλείσε τα μάτια σου σκέψου ότι όλα είναι της φαντασίας σου , άνοιξε τα και θα έχουν εξαφανιστει.

Αν τώρα καταγράψουν και οι κάμερες αυτά που βλέπεις τότε είμαστε σιγουροι ότι κάτι περίεργο γίνεται...
Για να τα διώξεις κάνε έναν αγιασμό στο σπίτι.
Αν και πάλι δεν φύγουν βάζε ένα ποτηράκι με λάδι μαζί με έναν σταυρό μέσα και κάθε βράδυ πριν κοιμηθείς να λές το πιστεύω.

Που θα βρω και ποσο θα κοστισει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 28, 2013 7:15 am

Ρε παιδιά γιατί δε ''ερευνάμε'' την περίπτωση της Κυριακής?Αν υπάρχουν και τα ''μηχανήματα'' από την ομάδα ερευνών μας και αν θέλει η ίδια...και θα την βοηθήσουμε εν μέρη και θα έχουμε ένα σεβαστό υλικό...αν και ο erevus είπε κάτι το οποίο δεν πρέπει να το αψηφίσουμε....αν είναι δαίμονας δεν θα εμφανιστεί κάτι οπτικά(όπως και στις ταινίες,ας πούμε στον εξορκιστή έτσι,δεν βλέπουμε οπτική εικόνα του δαίμονα που ταλαιπωρεί το κοριτσάκι,απλά την βλέπουμε να χτυπιέται να σημαδεύεται να αιωρείται...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΠεμ Μάης 02, 2013 3:55 am

Αν θέλει και η ίδια να γίνει έρευνα με την βοήθεια της ομάδας μας τότε μπορούμε να το κανονήσουμε μπορεί να μας στήλει με email ότι υλικό έχει και περισσότερες πληροφορίες info@ghosthunters.gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
Paraksenes Istories
4star member
4star member
Paraksenes Istories


Posts : 69
Points : 80
Reputation : 1
Join date : 28/05/2013
Age : 44
Location : greece

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 7:56 am

Γεια σου διαβασα το θεμα σου με πολυ προσοχη...Βαλε πολλες εικονες της παναγια ,του χρηστου και των αγιων..Κρυψε πριν κοιμηθεις μια απλη καμερα.....Μια φορα ειχε γηνει με τη νορα ή μορα στου φιλου του νονου της αδελφης μου καθε μερα γινοταν πως σταματησε???αγιασε ενα μπλουζακη(οχι αυτος καποιος παπας) ζωγραφησε ενα σταυρο πανω το φορεσε τη μια νυχτα και δε ξαναηρθε μετα το εκαψε για προσπαθησε και πες μας το αποτελεσμα...

Σου ευχομε επυτιχια.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/paraxenesistoriesgr/
Paraksenes Istories
4star member
4star member
Paraksenes Istories


Posts : 69
Points : 80
Reputation : 1
Join date : 28/05/2013
Age : 44
Location : greece

Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα   Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα I_icon_minitimeΣαβ Ιουν 22, 2013 10:53 am

τι  εγινε  τελικα   με  αυτο  το  θεμα  συνεχηζει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/paraxenesistoriesgr/
 
Νυχτερινη επισκεψη με καψιματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Επίσκεψή πνεύματος
» Η επισκεψη του νεκρου
» Η τελευταια επισκεψη ενος νεκρου φίλου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: