PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Ανεξήγητο φαινόμενο

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 2:18 pm

Aυτο που θα διηγηθώ μου συνεβει εχθές και είναι πέρα ως πέρα αληθινό χωρις υπερβολες.

Λοιπον, καθομουν στον υπολογιστη και χαζευα η ωρα ηταν 2 παρα και όπως είναι φυσικό
οι γονεις μου κοιμόντουσαν.Σε καποια φαση ακουω την πορτα της τουαλετας να χτυπαει εντονα στον τοιχο
(λες και την εσπρωξε καποιος) και να προκαλει εναν εντονο θορυβο. Πανικοβληθηκα, ανοιγω το φως του δωματιου μου και η λαμπα καηκε αμεσως! εμεινα καγκελο. Πηγαινω στο δωματιο των γονιών μου αλλα οι γονεις μου κοιμόντουσαν. Πηγαινω στην τουαλετα να δω αλλα τιποτα. Την αλλη μερα ρωτησα τους γονεις μου μηπως πηγαν τουαλετα χθες το βραδυ αλλα μου απάντησαν πως οχι.

Αυτο που με τρομαξε πιο πολυ ηταν η λαμπα που καηκε εκεινη την στιγμη, πρωτη φορα τρωω τετοια φρικη μεσα στο δωματιο μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 2:29 pm

μπορεί να είναι απλά μια σειρά συμπτώσεων....μου έχει συμβεί και εμάνα κάτι παρόμοιο στο πατρικό μου και χεστηκα από τον φόβο μου!να φανταστείς πήγα και ξάπλωσα στο πάτωμα στη μοκέτα του αδερφού μου γιατί φοβόμουν μόνη μου μετά το περιστατικό παρόμοιο με το δικό σου....ποτε δεν το εξήγησα,απλά είπα,σηρά συμπτώσεων θα ήταν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 3:07 pm

μακαρι να ειναι ετσι :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 3:11 pm

νοιώθεις ότι σε κυνηγάει κάτι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 3:51 pm

η αλήθεια είναι πως όχι, προσπαθω να μην πιστευω σε τετοια πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 3:56 pm

Έτσι κάνω και εγώ....καλή στάση κρατας μην τρελαθείς κιόλας...και μένα μέχρι 23-24 χονών περίπουμου συνέβαιναν πολλά περίεργα.... τώρα πλέον δεν γίνεται κάτι(ευτυχώς)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Απρ 22, 2013 4:06 pm

χαιρομαι, ελπιζω και σε μενα να μην ξανασυμβει κατι περιεργο :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠεμ Μάης 02, 2013 6:20 am

-Το σπίτι είχε κάποια ιστορία? Είχε πεθάνει κάποιος μέσα στο σπίτι ?

-Αρκετός κόσμος δεν θέλει να πιστέψει στο μεταφυσικό γιατί εάν πιστέψει θα αρχίσει να φοβάται , το θέμα είναι αν πιστέψεις να μην φοβάσαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠαρ Μάης 03, 2013 5:29 am

λοιπον το διαμερισμα που μενω ειναι σε πολυκατοικια,οχι δεν εχει καποια ιστορια ουτε εχει πεθανει κανεις στο δικο μου σπιτi..στο διπλανο διαμερισμα έμενε ο ιδιοκτήτης της πολυκατοικιας,πεθανε πριν 6 χρονια απο γεραματα αλλά όχι στο σπιτι μου κανεις δεν εχει πεθανει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
WEBMASTER
WEBMASTER
Admin


Posts : 169
Points : 3256
Reputation : 1
Join date : 16/10/2009
Age : 36
Location : greece pericteri city

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠαρ Μάης 03, 2013 12:44 pm

Μήπως έχει σχέση με τον ιδιοκτήτη που πέθανε ? Πόσο καιρό μετά τον θάνατο του , έγεινε αυτο που μας λες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://ghosthunters.gr
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΠαρ Μάης 03, 2013 4:31 pm

αυτο εχει γινει προσφατα αλλα και στο παρελθον (πριν μερικά χρόνια) μου εχουν συμβει διαφορα παραξενα τα οποία δεν τα εχω γραψει γιατι θα σας φανούν απιστευτα και πολυ πιθανον να μην να πιστεψετε,τώρα για το αν εχει σχεση με τον παλιο ιδιοκτητη θα σας γελασω :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoMansLand
member
member



Posts : 15
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 05/05/2013
Age : 39
Location : Thessaloniki

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2013 6:08 am

Ti allo tha prepei na akousoume?Oti o Eosforos kaiei tis lampes stin toualeta?Oti skoteines dinameis kaine to fagito stin kouzina?Oti o satanas vazei tous ious sta computer?
Kataptisto post.I Ektelestiki Grammateia den ta vlepei?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2013 3:04 pm

Kαταρχας μην βγαζεις δικα σου συμπερασματα, εγω δεν μιλησα για εωσφορο ουτε για καποιο δαιμονα απλος διηγηθικα μια περίεργη προσωπικη εμπειρια, μπορει να μην ηταν τιποτα,μπορει να ηταν μια συμπτωση δεν αμφιβάλλω, αλλά θα σε παρακαλούσα να μιλας με σεβασμο. δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει αλλά από την στιγμή που έχεις μπει σε αυτό το site μονο ταραχη εχεις προκαλεσει,απορω πως μπορει ενα ατομο σαν εσενα να γραφεί ένα τέτοιο πράγμα:


"Prepei na eimetha oloi enomenoi.Oloi mia grothia enantia sto Eosforo Kerasforo Basilia tous skotous,ton Satana.Prepei na doume katafatsa ton kindino pou erxetai.Oi maxes den dinontai me ftinous antagonismous ,plakes,apeiles,vrisies kai ellipsi sevasmou.Oi skoteines dinameis ginontai olo kai dinatoteres.Grigoreite sintrofoi.Oloi mia grothia.
Me kathe sevasmo,NoMansLand."

Παρόλα αυτά λες πως οι μαχες δεν δινονται με φτηνους ανταγωνισμούς ,πλακες,απειλες,βρισιες και έλλειψη σεβασμού το σχολιο που εκανες κατω απο το post μου μόνο σεβασμό δεν περιείχε,εισαι τοσο ανοητος που κανεις ακριβως αυτα που κραζεις, από αυτό και μόνο όλοι καταλαβαίνουν τι ατομο εισαι.Oπως είπα και προηγουμένως πηγαινε να σε κοιταξει καποιος γιατρος..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoMansLand
member
member



Posts : 15
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 05/05/2013
Age : 39
Location : Thessaloniki

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2013 3:46 pm

File "stylex" fainetai genikotera apo ta posts sou kai ta sxolia oti eisai ivristis,mithomanis kai isos exeis genikotera provlimata.Se katanow,kai efxomai na mpeis ston sosto dromo.Mexri tote tha talaiporeis afto to simantiko forum kai tha disxeraineis to ergo tis antistasis sta kaka pou erxontai.Tipota allo.
Se efxaristo,NoMansLand.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2013 4:16 pm

Δεν ειμαι υβριστης εσυ με προκαλεις να γινω με τις προσβολες σου, τώρα για το αν ειμαι μυθομανης δεν μπορεις εσυ να το κρίνεις, εχεις το δικαιωμα ομως να μην πιστέψεις τα γραπτα μου οχι να με πεις μυθομανη,αλλωστε το site γι' αυτό το λόγο δημιουργηθηκε για να γραφουμε ανεξηγητες εμπειριες.Tωρα αν εσυ δεν πιστεύεις το γραπτο μου δεν σημαίνει ότι ειμαι μυθομανης και αν παρατηρησεις υπαρχουν πολυ πιο ακραια post που το δικό μου φανταζει φυσικο μπροστα σε αυτα.
Kαληνυχτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NoMansLand
member
member



Posts : 15
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 05/05/2013
Age : 39
Location : Thessaloniki

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2013 4:52 pm

Apla pistevo oti eisai pragmatiki ntropi gia to simantiko,kai poli kalo afto forum.Epeidi i Ektelestiki Gramateia den se diagrafei,profanws gia na leei oti exei polla meli,sou proteino na aftodiagrafeis mono sou.Tha itan to pio aksioprepes.H afto h na deikseis pragmatiki metameleia.Na "valeis mialo" opos leei o laos.Kai na sintaxtheis me tapeinotita sto plevro mas gia na dosoume oloi mazi tin megali maxi.Erxontai diskoles meres.Erxontai mavres meres,skoteines.Ela sto Fws,mazi mas.Ela sto Fws.
Efxaristo,NoMansLand.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stylex
very good member
very good member



Posts : 45
Points : 66
Reputation : -3
Join date : 18/04/2013
Age : 28
Location : greece

Ανεξήγητο φαινόμενο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανεξήγητο φαινόμενο   Ανεξήγητο φαινόμενο I_icon_minitimeΤρι Μάης 07, 2013 6:38 am

eisai arwsth kai gelia auta p les einai telios akira tha se parakalousa gia akomh mia fora na pas se enan psixologo den mpwro na asxolitho allo mazi exeis kapio provlima den kserw isos eisai agamith ti na sou pw den katalaveno ala i simperifora s einai poli periergi twra egw den mpwro na sou kanw tipota gi' auto ase to site kai trexa se psixologo den eisai kala
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανεξήγητο φαινόμενο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ενα παλιο φαινομενο
» ανεξήγητο!!!
» ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟ GREEK GHOSTHUNTERS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: