PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Το Θαυμα της Παναγιας

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 4:57 pm

Πριν απο 32 χρονια,ενα ζευγαρι μετα απο πολλους κόπους απέκτησε ενα γλυκητατο κοριτσάκι,μαλιστα οταν γεννηθηκε ειχε μια μακρυα χαιτη μαυρα μαλλακια...Ομως η μοιρα οσο του εδωσε σε ομορφια τοσο του πηρε σε υγεια.Το κοριτσακι ειχε την ατυχια να γεννηθει με νεφρικη ανεπαρκεια.Στα δυομισι χρονια του η μανα του ειδε την Παναγια στην υπνο της,και της ειπε πως για να σωθει το παιδι πρεπει να του κοψει τα μαλλια.Η μανα δεν εδωσε σημασια στο ονειρο,αλλα κατι μεσα της ελεγε να παει στην Μονη Κλειστων να ταξει το παιδι.Ετσι λοιπον ξεκινησε η τριμελης οικογενεια για την Μονη,που βρισκεται πανω στο βουνο.Εφτασαν,ταξανε την μικρη,προσευχηθηκαν και βγηκαν στον πετρωδη υπαιθριο χωρο.Ομως η μικρη Αγγελικη ξεφυγε απο την προσοχη των γoνιων της και σκαρφαλωσε σε εναν βραχο.Οχι πολυ ψηλο για εναν ενηλικο,αλλα για ενα παιδι δυο και κατι χρονων φανταζει βουνο,η μικρη επεσε με το κεφαλι.Πανικος επικρατησε,το αιμα του μικρου αγγελου ετρεχε πηχτο και το κεφαλι του δεν ξεκολλουσε απο το πλακοστρωτο δαπεδο...Αναγκαστηκαν να της ξυρισουν σχεδον τα μαλλια για να σηκωσουν το κεφαλακι της.Φτερα βγαλανε και φτασανε στο κοντυνοτερο νοσοκομειο.Οπου ευτυχως μερικα ραμματα και η ξεκουραση μιας βδομαδας αρκουσαν για την ιαση της πληγης του παιδιου.Το απιστευτο ομως ειναι οτι οταν η μικρη Κικη πηγε παλι για εξετασεις και αιμοκαθαρση οι γιατροι καταπληκτοι διεγνωσαν οτι το κοριτσακι δεν χρηζει πλεον νοσηλειας.Η νεφρικη ανεπαρκει ειχε φυγει οπως ο καπνος απο την καμιναδα.Το ονειρο της μανας ηταν προφητικο.Η Αγγελικη πλεον χαιρει ακρας υγειας και εχει αποκτησει και δυο πανεμορφα κι υγειεστατα κοριτσακια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseva
member
member
tseva


Posts : 10
Points : 11
Reputation : 1
Join date : 15/05/2013
Age : 42

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΠαρ Μάης 17, 2013 7:56 am

το πιστευω η Παναγια οντως κανει θαυματα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΠαρ Μάης 17, 2013 3:34 pm

Είναι γεγονός ότι υπάρχουν περιστατικά ανεξήγητα από την επιστήμη,οπότε με ένα λογικό άλμα φτάνω κι εγώ στο συμπέρασμά σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 6:51 am

Συγκλονιστηκό!θαύματα της Παναγίας μας ,μπορεί να μας συμβαίνουν κάθημερινά αρκεί να πιστέψουμε και να προσευχηθούμε να σας πω το δικό μου....έχω αναφέρει πάλι ότι γέννησα 23 απριλίου το γιο μου....ναι το θέμα δεν είναι που γέννησα το θέμα είναι πώς γέννησα και μπαίνω κατευθείαν στο θέμα για να σας πω το δικό μου προσωπικό θαύμα...εκείνη την μέρα λοιπόν(που γέννησα)είχα 'ενα ραντεβού ρουτίνας με τον γυναικολόγο,εξάλλου ήταν αρκετά νωρίς για γέννα μόλις είχα μπει στον 8 μηνα,όλα ήταν φυσιολογικά και εγω και το μωρο περήφιμα και για να πω την αλήθεια βαριώμουν να πάω στο ραντεβού για υπέρυχο μόνο.όπως είχα αναφέρει σε άλλη ανάρτησή μου,το αμάξι μας το ''καλό'' το είχαμε τρακάρει και είχαμε ένα μικρό δυθέσιο τζιπάκι που το έχει ο άντρας μου για κυνήγι και είναι αρκετά δύσκολο στην οδήγηση(ειδικά για μένα με εκείνη την κοιλιά που είχα!)ετσι λοιπόν ξεκινήσαμε μαζί με τον άντρα μου,εκείνος ήθελε να επισκεφτεί το διπλανό στρατιωτικό νοσοκομείο (είχε κύστη κόκιχως,και θα πήγαινε για να τον ''καθαρίσουν'')και εγώ θα πήγαινα στο πολιτικό νοσοκομείο στο γυναικολόγο μου.όταν φτάσαμε στο στρατιωτικό νοσοκομείο πήγα μαζί του να περιμένουμε τον χειρούργο και σκευτηκα να μην πάω στο ραντεβού μου,ετσι και αλλιως κάθε βδομάδα θα πήγαινα,τί θα πείραζε να μην πάω?εξάλου είπαμε ένοιωθα περίφημα....η ώρα περνούσε και περιμέναμε τον χειρούργο και ενω είχα αποφασίσει να μην πάω για υπέρυχο ξαφνικά μια δύναμη με έκανε να αλλάξω γνώμη,πετάχτηκα από το κάθισμα και είπα πάω στον γιατρό,δεν θα αργήσω ενα υπερυχογραφημα θα κάνω και θα ξανάρθω...(είπα στον άντρα μου)και πήγα στο γιατρό μου....ο γιατρός με έστειλε στο τμήμα της μαιευτικής για να με βάλουν στην κορδέλα(είναι ένα μηχάνημα,που έχει μια κορδέλα την τοποθετούν στην κοιλιά της εγκύου και ακούν χτύπους καρδιάς του μωρού και τους σπασμπόυς της μήτρας.αν κάτι δεν πάει καλά θα το δείξει σίγουρα το μηχάνημα αυτό και αρχίζουν να το χρεισιμοποιούν όταν η έγκυος μπει στον 8μηνα και μετά ή αν αισθανθεί ενοχλήσεις.)εγώ ξάπλωσα αναπαυτικά και περίμενα την προισταμένη να το τοποθετήσει πάνω στην κοιλιά μου,να τελειώνει το 20λεπτο και να φύγω...όταν ξεκινήσε το μηχάνημα ακουγόταν η καρδιά του μωρού μου να κάνει διακοπές για λίγα δευτερόλεπτα,η μαία κάλεσε τον γιατρό αμμέσως και μου εξήγησαν ότι αυτό είναι πολύ επικίνδυνο για το παιδί αν δεν κάνουμε καισσαρική αμμέσως μπορεί να έρθουν τα χειρότερα...τρελάθηκα...με πείραν αμμέσως εκείνη τη στιγμή για καισσαρική να μην σας τα πολυλογώ και ευτύχώς προλάβαμε το παιδί στο τσακ να μην πάθει κάτι,είχε δεθεί ο ομφάλιος λώρος σε κόμπο σε κάποιο σημείο με αποτέλεσμα να μην πηγαίνει οξυγόνο στο μωρό και η καρδιά αργοέσβηνε να σας πω.Το παιδάκι μου γεννήθηκε νοσηλευτηκε για 7 ωρες σε θερμοκοιτίδα με αγωγή οξηγόνου και αν δεν βελτιωνόταν η αναπνοή του θα έφευγε για θεσσαλονίκη,3 παιδίατροι πάνω από το κεφάλι του παιδιού για 7 ώρες...ευτυχώς όλα πήγαν κατευχην αλλά δεν τελειώνει εδω η περιπέτεια ούτε με άφησε η Παναγία αβοήθητη πάλι...δεν έκανα ολική αναισθησία έκανα ραχιαία,(είναι μια ένεση που γίνετε στην σπονδυλική στήλη και παραλύεις από τη μέση και κάτω αλλά έχεις τις αισθήσεις σου,αλλά έχει τρομερές παρενέργειες για την λεχώνα μετά)όταν τελείωσε η περιπέτεια και ήρθε το μωρό στην αγκαλιά μου,αρχίσαν οι παρενέργιες....αφόρητοι πόνοι στην πλάτη στον αυχιένα και στο μέτωπο,ούτε ξαπλωμένη δεν μπορούσα να καθήσω,και να σηκωθώ δεν μπορούσα γιατί μου ήταν αδύνατο να κρατήσω το κεφάλι μου όρθιο,έκλαιγα κυριολεκτικά από τον πόνο,δεν μπορούσα να θηλάσω το μωρό μου και αυτό με έκανε πιο κουρέλι,ο άντρας μου με παρηγορούσε και μου έλεγε δεν πειράζει,εγω απαρρηγόρητη...ο μικρός ξαφνικά εμφάνησε αλλεργία στο γάλα και άρχισε να κακκινίζει,αλλάξαμε τρια γάλατα και δεν βελτιωνόταν,εβαλα πείσμα να σηκωθώ και να τον θηλάσω,η ώρα ήταν 3 το μεσσημέρι ανασηκώθηκα με χιλια ζορια και κλάμματα έβαλα ένα μαξιλάρι στα ποδια και και έβαλα το μωρό ξάπλά,η μάνα μου μου κρατούσε το κεφάλι μου να μην πέσει και από τον πόνο δάκρυζα και ετσι προσπαθούσα να θηλάσω,καθώς πονούσα αφόρητα και παρακαλούσα από μέσα μου να χορτάσει το μωρό και να τελειωσει το μαρτύριο,σηκώνω τοβλέμμα μου και κοιτάω μια εικόνα της Παναγίας παμπάλαια σκονισμένη που ήταν απέναντί μου στον τοίχο,πέρνω δύναμη από την εικόνα και λέω από μέσα μου εγώ θα το θηλάσω το παιδί μου δεν τα παρατάω Παναγία μου σε παρακαλώ βοήθαμε να αντέξω τον πόνο!μην με κάνεις καλά,δεν σου ζητώ να διώξεις τον πόνο,σου ζητώ να με κάνεις να τον αντέξω!λοιπόν παιδιά μόλις θήλασα το παιδί έπεσα εξαντλημένη για υπνο δεν κοιμήθηκα ενα τέτερτο,μπήκε μέσα στο δωμάτιο μία νοσηλεύτρια για να μου κάνει μια ισχυρή παυσίπονη και καθώς μπήκε μέσα άνοιξα τα μάτια και ανασηκώθηκα χωρίς να το καταλάβω και διαπιστώνω ότι οι πόνοι είχαν φύγει!πριν ένα τέταρτο πέθαινα από πόνο και τώρα τίποτα!!!!λέω στην νοσηλευτρια,δεν πονάω,μην μου κάνεις την ένεση και μου λέει αποκλείετε να μην πονάς οι πόνοι της ραχιαίας δεν εξάφανίζοντε από μια στιγμή στην άλλή,μα εγώ πραγματικά δεν πονάω της λέω και σηκώνομαι από το κρεβάτι και κάθομαι χωρίς βοήθεια και χωρίς πόνο πάνω από όλα!!!!! Αυτό ήταν για μένα παιδιά το θαύμα της Παναγίας!!!αν δεν πήγαινα ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΌ ΤΟ ΠΑΙΔΊ ΜΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΙΌΤΑΝ ΝΕΚΡΌ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΜΠΆΡΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΕΡΝΑ!!!!ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ,ΕΝΩ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΑΥΤΗ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!αυτό που σας λέω είναι πέρα μα πέρα αληθινό!!!μια εμπειρία που δεν θα ξεχάσω!ευχαριστώ Παναγία μου...να ειστε πάντα καλά και συγνώμη αν σας κούρασα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 5:58 am

Ποιόν να κουράσεις ρε vse;Συγκλονιστική η ιστορία σου...Δεν νομίζω πως περιγράφεται αλλιώς,εύχομαι πάντα υγεία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraksenes Istories
4star member
4star member
Paraksenes Istories


Posts : 69
Points : 80
Reputation : 1
Join date : 28/05/2013
Age : 44
Location : greece

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 9:27 am

Ωραιες ιστοριες που ειναι αυτοι που δε πιστευουν???????Ειδες η παναγια φιλη βσε ..... Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/paraxenesistoriesgr/
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:05 am

Το είδα και το έζησα simoss...!Kάθε φορά που πέρνω το παιδί μου αγκαλιά ευχαριστώ την Παναγία για το καλό που μου έκανε,erevous να΄σαι καλά φίλε μου υγεία είναι η καλύτερη και η μεγαλύτερη ευχή που μου έδωσες,αν δεν κινδυνευσεις να χάσεις το δεδομένο αγαθο δεν το εκτειμάς,όποιο και αν είναι αυτό,φαγητό ,νερό,θέρμανση...υγεία για μένα είναι η υγε'ια,να έχουμε όλοι υγεία ευχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Paraksenes Istories
4star member
4star member
Paraksenes Istories


Posts : 69
Points : 80
Reputation : 1
Join date : 28/05/2013
Age : 44
Location : greece

Το Θαυμα της Παναγιας Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το Θαυμα της Παναγιας   Το Θαυμα της Παναγιας I_icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:10 am

Καλη υγεια να εχουμε!!!!!!!!Ο θεος να ειναι μαζι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/paraxenesistoriesgr/
 
Το Θαυμα της Παναγιας
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: