PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Καλώς ήρθες στο Forum της ομάδας RC- PARANORMAL RESEARCH CREW, η ομάδα μας σε περιμένει, ανέβασε και εσύ τις δικές σου αληθινές ιστορίες ή ιστορίες που σου έχουν πει…
Παρακαλώ να συμπληρώνεται το προφίλ σας.
Ευχαριστούμε .

http://ghosthunters.gr
PARANORMAL RESEARCH CREW
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

PARANORMAL RESEARCH CREW

GHOSTS AND OTHER STRANGE THINGS
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Facebook-Twitter
Πρόσφατα Θέματα
» PARANORMAL ACTIVITY AT CRETE !!!
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2022 6:27 am από Admin

» ΜΑΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΒΙΝΤΕΟ)
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΚυρ Σεπ 27, 2020 5:42 am από Admin

» ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟ ΧΩΡΙΟ -ΠΗΓΗ ΦΩΚΙΔΑΣ -GREEK GHOSTHUNTERS
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΣαβ Αυγ 01, 2020 12:41 pm από Admin

» 10 ΧΡΟΝΙΑ GHOSTHUNTERS - VIDEO ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ !!!!
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΔευ Ιουν 08, 2020 12:06 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΠΙΤΙ ΥΜΗΤΤΟΣ - BINTEO
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 26, 2019 4:23 am από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΟ ΣΑΝΑΤΟΡΙΟ ΠΑΡΝΗΘΑΣ GREEK GHOSTHUNTERS & RISE.GR
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2019 11:29 am από Admin

» VEREGARIA HAUNTED HOTEL - GREEK GHOSTHUNTERS
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΚυρ Μάης 05, 2019 1:45 pm από Admin

» ΣΤΟΙΧΕΙΩΜΕΝΗ ΒΙΛΑ ΒΡΑΥΡΩΝΑ
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΚυρ Νοε 04, 2018 12:41 am από Admin

» Ειδα τον αγιο Παισιο
Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2018 9:00 pm από stylex

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση

 

 Με προειδοποίησαν τα όνειρα

Πήγαινε κάτω 
+3
tseva
ειρηνη
vse
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Απρ 09, 2013 3:39 am

Εδώ και μιάμιση βδομάδα περίπου έβλεπα όνειρα,όχι εφιάλτες,ούτε κάτι που να με τρομάζει,έβλεπα όνειρα ''σημαδιακά'',ότι κάτι θα συμβεί...κάτι κακό.Στα όνειρα αυτά,έβλεπατον εαυτό μου με πολύ καλά ρούχα(κακός οιωνός)να είμαι χαρούμενη και να γελάω,έβλεπα να μου προσφέρουν φαγητά και γλυκά(και αυτό κακός οιωνός)...και στο τελευταίο μου όνειρο είχα δει ότι ήμουν σε κάποια γιορτή δεν ξέρω ποιός γιόρταζε και μου πρόσφεραν κρασί να πιώ και θυμάμε ότι η γεύση του ήταν σαν ξύδι με ζάχαρη....όταν ξύπνησα είπα μέσα μου-δεν είναι καλό όνειρο αυτό,έκανα το σταυρό μου και ξανα'πα-καλό και ευλογημένο να'ναι Παναγία μου.Το είχα στην άκρη του μυαλού μου ότι ίσως κάτι γίνει και όταν έπερνα το αμάξι,τώρα την τελευταία βδομάδα για κάτι ραντεβού που είχα με γιατρούς,κάτι ψώνια στο σουπερ μαρκετ...κτλ ήμουν πολύ προσεκτική....τελικά ξέσπασε!....ο άντρας μου τράκαρε χθες,γυρνώντας από τη δουλειά,έβρεχε ο δρόμος γλυστρούσε(έτρεχε και αυτός λίγάκι) και έχασε τον έλεγχο και χτύπησε το τζιπ π'ανω στις μπάρες πρώτα στην δεξια και μετά την αριστερή....ευτυχώς δεν έπαθε γρατσουνιά(ευχαρήστησα την Παναγία που μου τον επέστρεψε!)αλλά το τζιπ έχει πάθει ζημιά 6 με 7 χιλιάδες ευρώ....ειλικρινά όταν χτύπησε το τηλέφωνο χθες ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι δεν θα ακούσω κάτι καλό,όταν με πληροφόρησε ο άντρας μου για το συμβαν σκεύτηκα αμέσως το κρασι-ξύδι που ήπια χθες το βράδυ στο όνειρό μου...σήμερα ως δια μαγείας τα όνειρα σταμάτησαν...πάντα όταν πλησιάζει κάτι κακό,καυγάς,ανακατωσούρα,κάποιο εμπόδιο σε κάποια σχέδια μας ή ακόμα και θάνατο,πάντα θα έχω όνειρα που μου δίνουν τα σημάδια,έχω και κάποιο δικό μου ''κώδικα'' ώστε να τα εξηγώ και δυστυχώς-ευτυχώς πάντα βγαίνουν...δεν ξέρω αν έχει τύχει σε κανέναν να δει κάτι ''σημαδιακό'' ώστε να ξέρει αν θα πάνε καλά τα πράγματα ή όχι αλλά εμένα μου συμβαίνει και για μένα τρανταχτό παράδειγμα είναι το χθεσινό περιστατικό που συναίβει στην οικογένειά μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ειρηνη
member
member



Posts : 12
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 14/04/2013

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΚυρ Απρ 14, 2013 8:08 am

σε καταλαβαινω απολυτα μου εχει συμβει απειρες φορες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseva
member
member
tseva


Posts : 10
Points : 11
Reputation : 1
Join date : 15/05/2013
Age : 42

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 1:02 am

vse κατι παρεμφερες παθαινει ο γιος μου,που ειναι μολις 1 μιση ετους.καθε φορα που ειναι να μας συμβει κατι εχει φοβερα ανησυχο υπνο...και την επομενη μερα μας ερχονται τα μαντατα!!θα σας πω τις δυο πιο προσφατες....μια στις 25 φερβρουαριου 2013 που τρακαραμε πηγαινοντας στην αθηνα εγω,ο συζυγος και ο πατερας μου και βγηκαμε μονο με τραυματισμους απο ενα τζιπ το οποιο ειχε αχρηστευτει!!!ειχαμε τρακαρει με νταλικα και η αστυνομια απορησε πως βγηκαμε ζωντανοι!!!και η δευτερη λιγο πριν το πασχα 23 απριλιου 2013 που ο συζυγος μου επαθε εμφραγμα!!!στην αρχη δεν δωσαμε σημασια διοτι το μωρο ειναι πολυ πιο ζωηρο απο τα υπολοιπα παιδακια...τωρα ξερουμε....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 7:40 am

tseva ο γιος σου είναι σπάνιο παιδάκι!μου θυμίζει εμένα μικρή...ο μικρός είναι χαρισματικός,κοίτα κάποια στιγμή που θα είναι σε ηλικία να καταλαβαίνει μίλα του να μην φοβάτε και όταν σου λέει για ''φαντάσματα '' το βράδυ στο δωμάτιο του πάλι μην τον αγνοήσεις(όπως έκανε εμένα η μαμά μου)μάθε τον να τα διώχνει με προσευχούλες ,να είστε πάντα καλά ευχομαι(δηλαδη 23 απριλιου που εγώ γέννησα τον γιο μου εσείς είχατε τρεξίματα!περαστικά!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 11:11 am

Πάντως να ξέρετε ότι τα παιδιά και δεί σε προνηπιακές ηλικίες καθώς και νηπιακές έχουν υπεραυξημένη πνευματικότητα,και μπορούν να δημιουργήσουν ή να αντιληφθούν φαινόμενα που οι υπόλοιποι μπορούν μόνο μέσα από επώδυνη πνευματική άσκηση(τα παραπάνω ισχύουν και για τους έφηβους).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drake19
member
member



Posts : 17
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22/11/2012
Age : 37
Location : Βολος

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 2:09 pm

Erevus έγραψε:
Πάντως να ξέρετε ότι τα παιδιά και δεί σε προνηπιακές ηλικίες καθώς και νηπιακές έχουν υπεραυξημένη πνευματικότητα,και μπορούν να δημιουργήσουν ή να αντιληφθούν φαινόμενα που οι υπόλοιποι μπορούν μόνο μέσα από επώδυνη πνευματική άσκηση(τα παραπάνω ισχύουν και για τους έφηβους).

Μην γελασης αλλα ακομα θυμαμαι οταν ειμουνα 5 χρονων που εβλεπα πολυ καθαρα στον υπνο κατι που θα γινει στο μελλον αλλα πως το εβλεπα,σαν να ειμουνα ενα τριτος παραπισω,μετα απο κανα δυο μερες γινοτανε και ακομα θυμαμαι καποια συγκεκριμενα πραματα που ειδα και εγιναν,τωρα τα βλεπω δεν τα θυμαμαι αλλα οταν φτασω στο σημειο που ειδα μου ερχεται αυτοματος μπροστα μου και κανω αλλη επιλογη Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erevus
gold member
gold member
Erevus


Posts : 219
Points : 311
Reputation : 16
Join date : 12/02/2013
Age : 33
Location : Athens

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΔευ Μάης 20, 2013 3:03 pm

Aυτό που σου συμβαίνει τώρα ίσως είναι και το φαινόμενο deja vu το οποίο ακόμα ερευνάται και δεν έχει αποσαφηνιστεί η φύση και προέλευσή του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drake19
member
member



Posts : 17
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22/11/2012
Age : 37
Location : Βολος

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 12:32 am

Erevus έγραψε:
Aυτό που σου συμβαίνει τώρα ίσως είναι και το φαινόμενο deja vu το οποίο ακόμα ερευνάται και δεν έχει αποσαφηνιστεί η φύση και προέλευσή του.

Βασικα εμεις που το εχουμε σε μεγαλο βαθμο το λεμε ενοραση.......εκτη αισθηση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseva
member
member
tseva


Posts : 10
Points : 11
Reputation : 1
Join date : 15/05/2013
Age : 42

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 4:27 am

vse σ ευχαριστω θα εχω υποψην μου τα λογια σου!!!να σου ζησει και το μωρακι σου...καλη μου,ευχομαι τα καλυτερα!!!!θυμηθηκα ακομη παιδια..κατι που μοιαζει πολυ με την περιπτωση του φιλου drake 19!!!για ενα μεγαλο χρονικο διαστημα εβλεπα στον υπνο μου διαφορα πραγματα και μετα γινονταν!!!παραδειγμα ονειρευομουν οτι ακουγα εναν αντρα να τραγουδα ενα τραγουδι αγνωστο σ εμενα!!!οταν ξυπνουσα δεν θυμομουν το τραγουδι φυσικα και αφου δεν εδινα συνεχεια στο ονειρο μου(να κατσω να το αναλυσω,να το ερμηνευσω ήνα θυμηθω τι ειδα ακριβως)το ξεχνουσα ολοσχερως!!!μετα απο κανα δυο μηνες θυμαμαι χαρακτηριστηκα εβγαλε δισκο ο τριανταφυλλος τοτε και το τραγουδι του ηταν το ''μην με χτυπας σαν το τρανταφυλλο''τοτε σκεφτομουν καπου το εχω ξανακουσει αυτο,νομιζα οτι την ειχα ξαναζησει αυτη τη φαση και ετσι ως δια μαγειας μου ερχοτανε ολο το ονειρο στο μυαλο!!!μονο τοτε το θυμομουν το ονειρο!!!επισης ειχα δει το χτυπημα της 11ης σεπτεμβριου...(ετσι νομιζω τουλαχιστο),ειχα δει κατι αεροπλανα που ειχανε επανω ζωγραφισμενο ενα σχεδιο το οποιο δεν μπορουσα να θυμηθω με τιποτα....και να πεφτει με τεραστια ταχυτητα πανω σε δυο τεραστια ιδια κτηρια!!!μετα απο 6 μηνες εγινε το χτυπημα της 11ης σεπτεμβριου(το οποιο παγωσα οταν το ειδα στην τηλεοραση διοτι εβλεπα ακριβως αυτο που ειχα ονειρευτει!!!)το σχεδιο που ηταν ζωγραφισμενο πανω στα αεροπλανο ηταν η ημισεληνος!!σημα του ισλαμ....αργοτερα ακουσα αυτο που αφησαν να διαρευσει στις ειδησεις οτι το χτυπημα εγινε απο μουσουλμανους τρομοκρατες(ασχετα αν δεν πιστευω οτι το εκαναν αυτοι)και πολλα πολλα αλλα καθημερινα συμβαντα τα ονειρευομουν πρωτα και μετα τα ζουσα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drake19
member
member



Posts : 17
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22/11/2012
Age : 37
Location : Βολος

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 4:34 am

Αμα σου πω με τραγουδι την επαθα και εγω πριν απο καμια 10ετια και οταν το ακουσα στο ραδιο,γυρισα και ειπα,πωπωωωωω χρονια εχω να το ακουσω αυτο.............ολοι με κοιτουσανε με μια φατσα ασε Razz και γυρναει και μου λεει ενας φιλος μου.......μα καλα τι λες ρε?τωρα βγηκε αυτο το τραγουδι!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tseva
member
member
tseva


Posts : 10
Points : 11
Reputation : 1
Join date : 15/05/2013
Age : 42

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 5:09 am

χαχαχα ειδες?εγω μια αλλη φορα με ενα τραγουδι του ρουβα το ''καποτε θα μαστε μαζι''ειχα γραψει καπου οτι το αφιερωνα σε καποιον...το ειδε μια φιλη μου και μου ειχε πει θυμαμαι...δεν υπαρχει τετοιο τραγουδι!!!δικο σου ειναι?γραφεις κ τραγουδια?κ τοτε ηταν που σκεφτηκα οτι κατι δεν παει καλα με μενα!!!στην κοπελα βεβαια ειπα οτι το ειχα γραψει εγω!!!τι να πω????και μετα απο καιρο το ακουσα!!!δεν ξερω πως να το ερμηνευσω αυτο...παντως επαψα να το παθαινω εδω και 6 ή και περισσοτερα χρόνια!!!και παλι δεν ξερω το γιατι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
drake19
member
member



Posts : 17
Points : 22
Reputation : 1
Join date : 22/11/2012
Age : 37
Location : Βολος

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Μάης 21, 2013 5:22 am

Επαψες να το παθαινεις γιατι ξεχασες πως να το χρησιμοποιεις ή δεν το εξασκησες αρκετα ωστε να σου μεινη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vse
five stars member (respect)
five stars member (respect)
vse


Posts : 131
Points : 170
Reputation : 9
Join date : 20/03/2013
Age : 38
Location : Greece

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 8:04 am

tseva ευχαριστώ για τις ευχές σου ανταποδίδω...να'σται κάλα οικογενειακώς!!!και εμένα μου έχει συμβεί αυτό που περιγράφετε παραπάνω...με τα τραγούδια αλλά και με ταινίες...τις έχω δει στον ύπνο μου και όταν νοικιάζουμε dvd ''καινούρια '' ταινία φυσικά για να δούμε,εγώ ''στραβώνω '' τα μούτρα μου και κάνω γκρίνια γιατί την έχω δει...και ο άντρας μου απορεί και γελάει γιατί τώρα βγήκε στα βιντεο κλαμπ....drake 19 δεν το προκαλείς,τα όνειρα και όλα αυτά...απλά συμβαίνουν....μάλλον είναι αυτό που λέει ο erevus,ότι τα παιδια και οι εφηβοι είναι πιο επιρρεπείς σε τέτοιες καταστάσεις γιατί είναι υπεραυξημένη η πνευματική τους κατάσταση....όσο μεγαλώνουμε την χάνουμε την ιδιότητα αυτή μόνο αν την εξασκούμε την έχουμε όπως αναφέρεις και εσύ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επαμεινώνδας
member
member
Επαμεινώνδας


Posts : 18
Points : 24
Reputation : 0
Join date : 30/04/2013
Age : 38
Location : Λακωνία

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 8:22 am

Αυτό με τα παιδιά νηπιακής ηλικίας είναι αλήθεια παιδιά! Η μητέρα μου ήταν νηπιαγωγός (έχει συνταξιοδοτηθεί πια) και σε εργασίες που τους έβαζε τα έβαλε να ζηγραφίσουν το σπίτι τους! Καθώς τα περισότερα παιδάκια ζωγράφιζαν τα σπίτια τους μέρα και τους εαυτούς μαζί με τους γονείς τους ένα παιδί ζωγράφισε το σπίτι του νύχτα και απ' έξω φαντάσματα (φυσικά ήταν πολύ ερασιτεχνικά αλλά όταν η μητέρα μου ρώτησε τι είναι αυτό το κοριτσάκι απάντησε "φαντάσματα") Τώρα πώς το εξηγείτε αυτό?

ΥΓ: Όσο για αυτό με τα όνειρα το παθαίνω και εγώ όμως βλέπω ολόκληρες ώρες ημέρας και τις θυμάμαι πολύ καλά, κάποιες φορές κακές και άλλες καλές! Όμως όσες έχω δεί έχουν βγεί, οπότε εγώ το θεωρώ χάρισμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gfhjjhfgf
member
member



Posts : 9
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 01/10/2013

Με προειδοποίησαν τα όνειρα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Με προειδοποίησαν τα όνειρα   Με προειδοποίησαν τα όνειρα I_icon_minitimeΤρι Οκτ 01, 2013 1:00 pm

eixa dei enan arithmo sto oneiro m prin peripou 5 xronia an k 9psifios ton thumomoun molis ksipnisa kai to thumamai akoma..den kserw ti mporei na einai oute ton exw ksanasunanthsei alla m kanei megalh entypwsh akoma pou to skeftomai.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Με προειδοποίησαν τα όνειρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Κακα ονειρα....

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
PARANORMAL RESEARCH CREW :: ΟΙ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ :: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Η ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ-
Μετάβαση σε: